fbpx
“Правильна картка” від Кредобанку: чесний огляд цікавого продукту з диким сервісом

“Кредобанк” вийшов на ринок з новою “Правильною карткою” та її активною рекламою. Та цей текст не просто огляд продукту, а швидше попередження: за гарною обгорткою ховається просто дикої жахливості застосунок. Хоча цей фактор і не скасовує привабливості Правильної картки з певними унікальними опціями.

Тарифи

“Правильна картка” – це доступ відразу до чотирьох рахунків без сплати за обслуговування. При оформлені дають дві безкоштовні пластикові неіменні картки: гривнева для однієї з валют на вибір: долар, євро, злотий. Також безкоштовно можна замовити ці дві картки іменні з 10-денним очікуванням. Можна оформити і картки для інших валют, але вже за 100 гривень кожна.

Кредитного ліміту на картці відразу не має і його запропонують через три місяці індивідуально.

Без комісії поповнення картки, перекази з картки на картку в межах та за межі банку, платежі за IBAN, зняття готівки в усіх банкоматах України (до 50 000 грн) і в касі банку (до 50 000 грн), зняття готівки в банкоматах PKO Bank Polski за кордоном.

Читайте повні тарифи за посиланням на сайті банку. І варто звернути увагу, що кращі тарифи для карток MasterCard – для Visa можуть бути додаткові комісії.

Але в чому особливість: в застосунку Кредобанку реально гарний валютний курс і при купівлі валюти її можна зняти у відділенні банку без комісії.

Ну і ще важлива перевага: Кредобанк нині один з трьох банків в Україні, які дозволяють відкриття карток в злотих. Разом з Ідея банк та ПУМБ. В їх переліку до нещодавна був Monobank який закрив цю опцію через непопулярність: за два роки продукту випустили близько 4500 фізичних карт і 80000 віртуальних, з яких активні всього 3000 карт. І це при більш ніж 4 мільйонів клієнтів Monobank.

Застосунок як?

Просте встановлення застосунки ніяк не допоможе – оформити картку онлайн не можна і доведеться йти у відділення з копіюванням всіх сторінок паспорту і оце все. Лише з введенням номеру отриманої картки можна зареєструватися в застосунку.

А далі ми бачимо оце.

 

Навіть не беремо до уваги монетки з якогось Microsoft Office 2003. Чому ми стверджуємо про дикої жахливості застосунок? В меню карток є кнопки, які ні за що не відповідають. При натисканні показує “Опція недоступна”. Але кнопки є.

Подивитися номер картки в застосунку не можна. Взагалі. Ми в це не вірили і після вивчення всіх меню навіть перепросили в служби підтримки. Не можна. Пластикова картка і оце все. Хочете поповнити Правильну картку – вручну вводите 12 цифр, потім стандартно звіряєте (ви ж зрозуміли всю іронію відносно першого фото цього тексту з рекламного постеру Правильної картки і твердженням що “Все онлайн”). До слова, транзакція у виписці не активна і переглянути деталей не можна – лише дата і сума, тож звичайний скрін на підтвердження платежу буде вже не звичайним.

Служба підтримки – особлива насолода. В цьому меню є вхідні та вихідні повідомлення, кошик і навіть чернетки.

До слова, відповідь на дуже просте запитання в служби підтримки зайняла довгі 49 хвилин

Але загалом після першого входу додаток виглядає функціональним – купа всього є і платежів зокрема. Але на ділі, це просто формальність. Для прикладу комунальні послуги. Лише 10 компаній. Все. І не навіть не обленерго, а тематичні домофони в кількох містах, кілька ОСББ, тощо. Категорія “Транспорт”. Очікування купівлі квитків на автобус чи залізницю. Насправді транспортні картки в кількох містах. Категорія “Електронні квитки” – оплата вже сформованого рахунку в одній з туристичних компаній. Купа страхових в категорії “Страхування” – також лише оплата вже сформованих рахунків з вказуванням номеру договору, тощо. І так по більшості. Ніж шукати оці поля конкретної компанії для оплати, простіше швидко відкрити оплата за IBAN і ввести реквізити. Тим паче, в нормальних банках дані підтягнуться за першими цифрами.

Висновки

Користування карткою можливе лише у випадку певних вищевказаних унікальних потреб: картка в злотих чи купівля валюти. Інших варіантів в нас не має. Картка однозначно не може стати основною в гаманці, хоча Кредобанк і намагається цього досягти бонусами. Так, якщо розраховуватися карткою протягом шести місяців не менш ніж на 3000 гривень на місяць і поповнювати не менше ніж 6000 гривень на місяць, то можна зрештою отримати винагороду 1000 грн: 500 грн після 3 місяців і ще 500 грн – після 6 місяців користування карткою.

На кого розрахована акція не зрозуміло. Пересічні клієнти для поповнення на такі суми мають повністю перейти на картку, але ж вона не практична (та ж комуналка) і це не можливо. І хто готовий таким гратися ще подумає, чи варте це втрачання кешбеку від інших банків. Багатші клієнти які будуть поповнювати картку “аби було” і кілька разів десь розрахуються карткою для майбутніх бонусів – точно не будуть гратися заради цього. Таке враження, що різні опції картки робили взагалі різні відділі без узгоджень.

До слова, відносно застосунку враження подібні і в низки інших користувачів. В Google Play для нього красується гарний рейтинг 2,6 з показовими відгуками. Здається, гірше лише застосунок банку “Південний” з оцінкою 2,0 і при огляді якого ми згадали програму Total Commander 15-річної давності.


Читайте також інші наші огляди:

Ми протестували найгірший банківський додаток і розповідаємо що з ним не так

В “Сільпо” запускають мобільний банк. Хоча швидше, розширену дисконтну програму

Огляд Sportbank: два роки тупцювання на місці

Огляд додатку для підприємців Fairo: прекрасний задум з поки сирим виконанням

UKRSIB online. Але це не точно

Рахунок ФОП в “Monobank”: огляд, враження та головний недолік

Як працює Izibank. Огляд ще одного банку в смартфоні