fbpx
КОШТ

Про проєкт

Kosht.Media — практичне медіа про гроші, сервіси і правила. Пишемо лише про те, що стосується всіх громадян безпосередньо: нові фінансові сервіси в Україні, банківські новини та акції, важливі зміни законодавчих правил, інвестиції, ринок нерухомості та багато іншого.

Оперативно — швидко й коротко про те, що відбувається саме зараз. Ухвалення законів, запуск нових сервісів, зміни правил НБУ, можливості для громадян і бізнесу.

Детально — огляд функціонала сервісів та детальні інструкції з їхнього користування, розгорнуті пояснення про процес із прикладами, практичний огляд законів і правил.

Особисті фінанси — все що стосується грошей для пересічних громадян. Банківські картки, депозити й кредити, послуги державних органів, курс валют, вплив нових законів на повсякденне життя.

Підприємництво — практичні речі для бізнесу. Звітність ФОПів, сервіси банків для бізнесу, гранти та можливості безоплатного навчання для підприємців, податки та зміна законодавчих правил.

Подорожі — все про пересування Україною та світом. Нові потяги та сервіси Укрзалізниці, поради, як і де краще купувати квитки на потяги та автобуси, акції перевізників, акції авіакомпаній із прикордонних аеропортів (чекаємо на Бориспіль), інструкції про іноземний громадський транспорт та маршрути до аеропортів європейських міст.

Маєте питання, побажання чи пропозиції? Пишіть на [email protected].