fbpx
Три альтернативи карткам в злотих від Monobank

Monobank вже не дозволяє відкривати нові картки в злотих та оголосив про закриття вже існуючих карток. Тож на українському ринку залишилося лише три банки з можливістю відкриття карток в злотих: ПУМБ, Кредобанк та “Ідея Банк”. Далі розглянемо їх пропозиції детально.


“Карти в злотих за більш ніж два роки емісії так і не стали популярні. Всього ми випустили близько 4500 фізичних карт і 80000 віртуальних, з них активні всього 3000 карт. Ми вирішили закрити цей проект у зв’язку з незатребуваністю”, – співзасновник Monobank Олег Гороховський.


ВсеКарта від ПУМБ

Можна відкрити віддалено через застосунок ПУМБ Online з авторизацією через ДІЮ.

Відкриття як фізичної іменної картки так і віртуальної та їх обслуговування безкоштовно. Всі види поповнення безкоштовно. Перекази  на рахунки IBAN клієнтів інших банків – 0,5% від суми (мінімум 10$ і максимум 500$). Зняття готівки в касі ПУМБ 2 рази на місяць до 500 тисяч гривень в еквівалентні безкоштовно, а далі 1,5%. Зняття готівки в касах інших банків чи без наявності картки в касах ПУМБ – 1,5%.

Детальні умови читайте за посиланням

“Правильна картка” та Złotówka від Кредобанку

“Правильна картка”

Безкоштовне відкриття та обслуговування картки. Зняття готівки в касах Кредобанку, які надійшли на рахунок безпосередньо від власника картки безкоштовно, а інакше 1,5% від суми. Видача готівки через банкомати за кордоном  5 злотих, а в мережі польського PKO BP SA безкоштовно. Перекази з картки на картку в межах банку безкоштовні, на рахунки в інших банках – 1,5% (мін. 15 USD – макс.150 USD). При цьому, поповнити катку можна лише через каси Кредобанку і без комісії.

Детальні умови читайте за посиланням

Złotówka

Безкоштовне відкриття та обслуговування картки. Можна оформити онлайн. Видача коштів з банкоматів будь-якого банку на території України — безкоштовно і так самого безкоштовно видача коштів з банкоматів польського банку PKO BP SA.

Також Кредобанк пропонує переказ коштів з Польщі через відділення банку PKO BP SA на рахунок фізичної особи “Złotówka”. Якщо відкрити рахунок в польському банку, то тариф становитиме 10 PLN за операцію при сумі переказу до 5 000 PLN включно; при сумі переказу більшій тариф становить 0,25% від суми переказу (мінімум 60 PLN — максимум 200 PLN.

Детальні умови читайте за посиланням

Card Blanche Transfer від IDEA Bank

Відкриття картки 140 грн, а обслуговування безкоштовне. При цьому, є оплата за щомісячне обслуговування неактивного рахунку  – 50 грн. Під “неактивним” банк має на увазі відсутність транзакцій протягом 360 календарних днів.

Поповнення рахунку будь-яким способом без комісії. Зняття грошей в касах банку 1% (min 5 грн), в мережі відділень та банків за кордоном – 1,5% + 30 грн.

До всього, банк пропонує швидкі перекази з Польщі через Getin Noble Bank (обидва банки входять в одну групу). Втім, рахунок там потрібно відкривати окремо. Нині Getin Noble Bank пропонує для громадян України безкоштовне обслуговування рахунку за умови здійснення лише 1 платежу карткою або за допомогою BLIK-коду протягом місяця

Детальні умови читайте за посиланням