fbpx
КОШТ

Мотор-Банк стане державним: тепер таких буде сім

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду підтвердила рішення першої інстанції про стягнення в дохід держави активів підсанкційного бізнесмена В’ячеслава Богуслаєва, зокрема і акцій “Мотор-Банку”.

Мотор-Банк стане сьомим державним банком після ПриватБанку, Ощадбанку, Укрексімбанку, Укргазбанку, Сенс Банку та PIN банку. Нагадаємо, Сенс Банк раніше називався “Альфа-банк Україна” і його націоналізували у 2023 році через власників-росіян. PIN банк (Перший інвестиційний банк) став державним також через стягнення акцій банку у власника-росіянина через суд.

Власником 100% акцій АТ “Мотор-Банк” був В’ячеслав Богуслаєв із Запоріжжя. В цьому ж місті знаходиться головний офіс банку і значна частина відділень. В інших регіонах лише 5 відділень “Мотор-банку”.

В’ячеслав Богуслаєв контролював запорізьке підприємство “Мотор Січ”, яке виготовляє авіаційні двигуни. Слідство встановило, що компанія “Мотор Січ” продавала авіаційні двигуни для військових гелікоптерів Росії навіть після 24 лютого 2022 року. Відтак, Богуслаєва наприкінці жовтня 2022 року звинуватили в колабораційній діяльності та допомозі державі-агресору. Нині В’ячеслав Богуслаєв перебуває у в’язниці в очікуванні суду.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: