fbpx
КОШТ

Як дістатися до аеропорту Париж-Бове: детальна інструкція

Міжнародний аеропорт Париж-Бове (Aeroport de Beauvais-Tille, BVA) знаходиться за 85 кілометрів від центру міста Париж. Нижче розглянемо всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси для цього використати.

Аеропорт працює з 3:30 до 23 години, має 2 пасажирських термінали. Париж-Бове спеціалізується на лоукостерах. Зверніть увагу, що Париж обслуговують ще два аеропорти: імені Шарля де Голля – головне летовище міста та Париж-Орлі, що спеціалізується як на міжнародних, так і на внутрішніх рейсах.

До аеропорту Париж-Бове можна доїхати автобусом, потягом чи на таксі. Орієнтовна вартість доїзду з центру міста в аеропорт місцевими службами таксі та сервісами Bolt і Uber – від 185 євро. Інформацію про доступний транспорт можна переглянути на сайті аеропорту

Як доїхати до аеропорту Париж-Бове автобусом

Між Парижем та аеропортом Бове курсує експрес-автобус Aerobus. Графік автобуса підлаштований під відправлення та прибуття авіарейсів в аеропорт. Aerobus курсує за маршрутом Porte Maillot (зупинка біля однойменної станції метро на лінії №1) – аеропорт.

Перший автобус від Porte Maillot відправляється о 3:05, останній – о 19:30. Інтервал рейсів – 20-30 хвилин. Час у дорозі – 75 хвилин.

Зворотно, перший автобус від аеропорту Париж-Бове відправляється о 8:10, останній – о 22:30. Інтервал рейсів – 20-30 хвилин.

Актуальний графік автобуса

Квиток в одну сторону коштує 16,9 євро. Для дітей від 4 до 11 років вартість квитка – 9,9 євро. Діти до 4-х років подорожують безкоштовно.

Квитки можна придбати онлайн або за готівку у водія. Ціна однакова в обох випадках.

Аеропорт Париж-Бове: розклад автобусів
Експрес-автобус до аеропорту Париж-Бове

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Як доїхати до аеропорту Париж-Бове поїздом

Подорож поїздом з центру Парижа до аеропорту Париж-Бове складається з кількох етапів. Загальний час у дорозі – приблизно 1 година 40 хвилин з вартістю  18-20 євро.

Спочатку, з центру Парижа потрібно доїхати до Північного вокзалу (Gare du Nord). Це можна зробити потягами метро ліній №2, №4 або №5. Для пошуку маршруту можна скористатися функцією планування подорожі на сайті громадського транспорту Парижа.

Далі, на станції Gare du Nord потрібно сісти на потяг до залізничного вокзалу міста Буве (станція Gare SNCF). Потяги між Північним вокзалом Парижа та вокзалом Буве курсують кожні 20-30 хвилин. Вартість квитка від 15-20 євро. Квитки доступні у касах вокзалів або онлайн. Орієнтовна тривалість поїздки – 75 хвилин.

Від вокзалу Gare SNCF у місті Бове до аеропорту Париж-Бове курсує автобус №6. Перший автобус від Gare SNCF відправляється о 7:34, останній – о 20:14. Час у дорозі – 20 хвилин. Зворотно, перший автобус від аеропорту відправляється о 7:00, останній – о 20:20. Інтервал рейсів – 20-30 хвилин.

Актуальний графік автобуса

Вартість квитка в одну сторону – 1 євро. Квиток можна придбати у водія за готівку.

Зворотно, подорож з аеропорту за тим самим алгоритмом – автобусом від аеропорту Бове до залізничної станції Gare SNCF за 1 євро. Далі – потягом до Північного вокзалу Парижа за 15-20 євро. Від Північного вокзалу Парижа можна продовжити подорож на метро у будь-яку частину міста.

Поїзд до аеропорту Париж-Бове

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Читайте також:

Поділитися новиною: