fbpx
КОШТ

Як дістатися до аеропорту Париж-Орлі: детальна інструкція

Міжнародний аеропорт Париж-Орлі (L’aeroport de Paris-Orly, ORY) знаходиться за 14 кілометрів від центру міста Париж. Нижче розглянемо всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси для цього використати.

Аеропорт Париж-Орлі працює з 3:30 до 0:30, має три пасажирських термінали.  Зверніть увагу, що Париж обслуговують ще два летовища: імені Шарля де Голля – головний аеропорт Парижа та Париж-Бове, що спеціалізується на лоукостерах.

До аеропорту Париж-Орлі можна доїхати трамваєм, автобусом чи на таксі. Орієнтовна вартість доїзду з центру міста в аеропорт службами таксі 

та сервісами Bolt і Uber становить 40 євро. Інформацію про доступний транспорт можна переглянути на сайті аеропорту

Найдешевший варіант доїхати до аеропорту Париж-Орлі – трамваєм №7 за 2,10 євро. Однак, цей варіант займе багато часу – до 70 хвилин з центру міста. Найшвидший спосіб подорожі – експрес-автобусом OrlyBus – за 11,2 євро та 20-30 хвилин в дорозі.

Як доїхати до аеропорту Париж-Орлі трамваєм

Трамвай T7 відправляється до аеропорту Париж-Орлі  від зупинки Villejuif — Louis Aragon. Це – кінцева зупинка потягів метро №7, що знаходиться у передмісті Парижа. 

Наприклад, від Площі Згоди (Place de la Concorde) до Villejuif — Louis Aragon можна доїхати зробивши пересадку з лінії метро №1 на лінію №7. Загальний час у дорозі – до 40 хвилин.

Для доїзду до Villejuif — Louis Aragon з будь-якої точки Парижа можна скористатися функцією планування подорожі на сайті громадського транспорту Парижа. 

Транспорт Парижа: як прокласти маршрут
Маршрут до станції Villejuif — Louis Aragon на сайті міського транспорту Парижа

Трамвай T7 курсує в обох напрямках між Villejuif — Louis Aragon та аеропортом кожні 8-15 хвилин з 5:30 ранку до 0:30. Час у дорозі – 30 хвилин.

Загальний час подорожі до аеропорту з центру Парижа – близько 70 хвилин.

Зворотно, подорож з аеропорту за тим самим алгоритмом – трамваєм №7 з Париж-Орлі потрібно доїхати до зупинки Villejuif — Louis Aragon, а далі здійснити пересадку на метро.

Актуальний розклад трамвая

Для подорожі можна придбати разовий квиток вартістю 2,10 євро. Квиток діє 90 хвилин та дозволяє здійснити одну подорож до аеропорту від будь-якої станції метро з подальшою пересадкою на трамвай. Квитки доступні у квиткових автоматах на станціях метро та зупинках трамвая.

Трамвай №7 до аеропорту Париж-Орлі
Трамвай №7 у Парижі

Як доїхати до аеропорту Париж-Орлі за комбінованим квитком Orly VAl

Для подорожі з комбінованим квитком Orly VAl потрібно здійснити кілька пересадок.

Спочатку потрібно доїхати з центру Парижа до Північного вокзалу (Gare du Nord) потягами метро №2,4 або 5. 

Далі, на станції Gare du Nord потрібно пересісти на приміський потяг RER B. Перший потяг RER B від Gare du Nord відправляється о 4:53, останній – о 0:15. Їхати потрібно до станції Antony. Час у дорозі від станції Gare du Nord до станції Antony – 27 хвилин.

Між станцією Antony та терміналами аеропорту курсує автоматичне метро Orly VAl. Час у дорозі – 6 хвилин. Orlyval курсує кожні 5-7 хвилин з 6:00 до 23:35.

Зворотно, з аеропорту подорож за тим самим алгоритмом. Спочатку на метро Orly VAl потрібно доїхати до станції Antony. Від станції Antony – потягом RER B до вокзалу Gare du Nord. З Gare du Nord можна продовжити подорож на метро до центру Парижа.

Ціна комбінованого квитка RER B + OrlyVal – 11 євро. Квиток доступний на станціях метро та потягів RER.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Як доїхати до аеропорту Париж-Орлі автобусом

Експрес-автобус OrlyBus курсує між аеропортом Париж-Орлі та площею Денфер-Рошро (Place Denfert-Rochereau). 

Перший автобус від Place Denfert-Rochereau відправляється о 5:35, останній – о 0:00. Інтервал рейсів – 10-15 хвилин. Час у дорозі – 30 хвилин.

Зворотно, перший автобус від аеропорту відправляється о 6:00, останній – о 0:30. Інтервал рейсів – 10-15 хвилин.

Автобус курсує без проміжних зупинок

Вартість квитка в одну сторону – 11,20 євро. Квитки доступні в автоматах та у водія. Ціна однакова в обох випадках.

Актуальний розклад автобуса

Автобус до аеропорту Париж-Орлі
Експрес-автобус Orly-Bus

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Читайте також:

Поділитися новиною: