fbpx
КОШТ

Медичне страхування онлайн: огляд українського застосунку lilo

Отримати індивідуальне медичне страхування можна на новому сервісі lilo. Його створили топменеджери платформи Helsi, ексголова Prozorro та eHealth (електронна система охорони здоров’я, яка містить медичні дані, що раніше були лише у паперовому вигляді).

Наразі lilo працює лише в межах Києва. Однак у майбутньому буде розширюватися й на інші міста. Сервіс має платну підписку – 2495 грн на місяць або 29940 на рік (замість 35000 грн). Зокрема, у вартість входить страхування.

Залишити заявку на користування сервісом можна онлайн на сайті, або завантажити застосунок  lilo на Android та iOS.

Страхування покриває лікування у разі харчових отруєнь, грипу, переломів, анемії, кон’юктивіту, віспи, кору та інших (перелік). Ознайомити із нестраховими випадками можна за посиланням. Ліміти страхування за хворобами відсутні.

Виплати страхування відбуваються безпосередньо до партнерських клінік, медичних центрів, лабораторій та аптек. Партнерами lilo є медичний центр Добробут, клініки МЕДІКОМ, TOP DENIS CLINIC та медичні лабораторії ДІЛА.

Послуга зі страхування доступна для фізичних осіб віку 20-50, які:

  • не перебувають на обліку в наркологічних, психоневрологічних, протитуберкульозних, шкірно-венерологічних диспансерах, центрах із профілактики та боротьбі зі СНІДом;
  • не мають інвалідність 1 або 2 групи;
  • на час укладання Договору не є онкологічно хворими чи хворими на тяжкі форми захворювань серцево-судинної системи (стенокардія, інфаркт міокарда, аортокоронарне шунтування).

Окрім страхування, користувачі отримують доступ до наступних послуг:

  • річну підписку із затвердженням всіх документів онлайн за допомогою Дії;
  • підбір персонального лікаря;
  • перший огляд для формування індивідуально плану здоров’я;
  • цілодобову підтримку команди здоров’я в чаті застосунку;
  • особистий кабінет з історією здоров’я, запланованими візитами до лікарів, процедурами та здачею аналізів.

Сервіс також дає змогу розробити індивідуальний план лікування, отримати консультацію лікарів, робити регулярні чекапи, лабораторні та інструментальні дослідження, забезпечувати себе, ліками та вітамінами, викликати швидку допомогу.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: