fbpx
КОШТ

єМалятко працюватиме на постійній основі: перелік доступних послуг розширено

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про постійне надання сервісу “єМалятко” після 3-х років експериментального етапу. Відтак, онлайн послуга матиме більше доступних опцій для батьків новонароджених. Далі розповідаємо про нововведення та умови надання послуги.

Послуга єМалятко надається батькам дитини, яка народилася в Україні, якщо:

 1. Батьки дитини є громадянами України.
 2. Дитина народилася в медичному закладі та про це було видано медичний висновок про народження.
 3. Батьки дитини подали заяву про державну реєстрацію народження дитини.

У разі коли відомості про батька дитини вносяться до Державного реєстру актів цивільного стану громадян за заявою матері дитини, послуга єМалятко надається лише за заявою матері дитини.

Якщо ви хочете дізнатися, як зареєструватися на єМалятко та оформити усі послуги із врахуванням нововведень, перейдіть за лінком нижче.


ЄМалятко: інструкція оформлення документів новонародженим онлайн


Нині можна оформити чотири обов’язкових послуги:

 • Державна реєстрація народження та визначення походження дитини.
 • Реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (призначення дитині РНОКПП або ІПН, як називали раніше).
 • Присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР).
 • Внесення до Реєстру пацієнтів. Це спрощує підписання декларації з сімейним лікарем надалі – вся інформація про дитину уже буде у Реєстрі. Виняток: якщо щодо дитини судом ухвалене рішення про встановлення факту народження дитини

За потреби є можливість вибрати додаткові послуги:

 • Призначення допомоги при народженні. Розмір допомоги становить 41 280 грн: 10 320 грн виплачуються одноразово, решта суми — по 860 грн щомісячно протягом трьох років.
 • Реєстрація місця проживання дитини. Зареєструвати можна лише за місцем проживання батьків (або одного з них) протягом трьох місяців із дня народження дитини. Проте під час війни ці терміни продовжуються.
 • Виплата грошової компенсації за пакунок малюка.

Батьки багатодітних сімей можуть отримати такі послуги:

 • Видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (за умови реалізації відповідних послуг на порталі Дія).
 • Призначення допомоги на дітей, яких виховують у багатодітних сім’ях (за умови реалізації відповідних послуг на порталі Дія).

Корисний текст? Подякуйте редакції 18 гривнями на каву 


Читайте також:

Поділитися новиною: