fbpx
КОШТ

Безкоштовний застосунок для підтримки психічного здоров’я: огляд

Застосунок BetterMe: Mental Health надає користувачам прості медитації, підтримку емоційного самопочуття та способи боротьби зі стресом. Для українців програма повністю безоплатна.

BetterMe: Mental Health містить різноманітні курси з теми тривожності, усвідомленого харчування, стресу, здоров’я, самопізнання та інше. Є навіть курс із відмови від кави. Їхня тривалість різна – від 5 до 28 днів, проходять в аудіоформі.

Застосунок містить медитації (зокрема для сну), дихальні практики, вправи для подолання тривоги та інші функції, серед яких:

  • Персоналізований план із самодопомоги в подоланні тривоги з покроковими інструкціями. Посібник міститиме ранкові, денні та нічні завдання тривалістю 5 хвилин.
  • Дихальні вправи тривалістю до 3 хвилин для зменшення переживань, гніву, стресу, страху, роздратування та інших емоцій.
  • Сотні медитацій для покращення самооцінки та саморефлексії.
  • Антистрес звуки, які допомагають зосередитися, розслабитися або заснути. Це можуть бути снігові кроки, пляжні хвилі, котяче муркотіння, звуки лісу, тріскотіння вогню та інші.
  • Історії на ніч, як-от різноманітні аудіоказки та інші історії для прослуховування перед сном.
  • Асистент психічного здоров’я – BetterMe має Interactive Mental Assistant – який допомагає визначити проблему та дає поради щодо психічного здоров’я. Також можна проконсультуватись у чаті із психологічним тренером.
  • Анімація для заспокоєння, яку можна створювати просто на екрані дотиком пальця.

Однак наголошуємо, що BetterMe: Mental Health не призначений для діагностики, лікування чи запобігання будь-яким захворюванням і жодним чином не замінює професійну медичну допомогу.

Завантажити застосунок BetterMe: Mental Health можна на Android та iOS за посиланням. Для збереження інформації щодо кількості пройдених медитацій, дихальних сесій та іншого необхідно зареєструватися за допомогою електронної адреси. Після встановлення потрібно пройти невелике опитування для оптимізації рекомендацій.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: