fbpx
КОШТ

Безкоштовний доступ до гри, яка вчить надавати домедичну допомогу: як отримати

Цивільні та військові можуть покращувати навички з тактичної медицини та домедичної допомоги в ігровій формі за допомогою застосунку LifesaverSIM. Отримати преміумдоступ можна після верифікації через Дію.

Для використання необхідно завантажити LifesaverSim з AppStore або Google Play, далі верифікуватися через Дію. Навчатись можна незалежно від місця перебування.

Звичайна версія LifesaverSIM пропонує обмежену кількість тренувальних місій. Преміум версія надає доступ до всіх.

У симуляторі користувачі навчатимуться накладати турнікет, зупиняти кровотечу, тампонувати рани та проводити інші необхідні дії за протоколом MARCH.

Курс розроблений інструкторами, бойовими медиками та відповідає, проводити інші необхідні дії за протоколом MARCH та відповідає настановам Комітету TCCC і стандарту NATO.

Перший тренувальний модуль у LifesaverSIM включає ігрові симуляційні сценарії, які адаптовані для підтримки та доповнення існуючої програми підготовки у Силах оборони України. Цей модуль призначений для усіх військовослужбовців та військових резервістів.

При першому запуску застосунку для авторизації необхідне інтернет-з’єднання. Надалі для використання не обов’язково мати доступ до Інтернету.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: