fbpx
КОШТ

Українцям надали безкоштовний доступ до застосунків для спортивних занять

Українці отримали безоплатний доступ до застосунків Harna, MadMuscles та Unimeal, які допомагають налагодити здорове харчування та розпланувати заняття спортом.

Застосунки доступні незалежно від місцеперебування користувача. Для використання необхідна реєстрація за допомогою електронної адреси або Facebook.

Далі детальніше розглядаємо ці застосунки.

HARNA

Застосунок розроблений для жінок. Формує максимально ефективний індивідуальний план тренувань для схуднення, нарощування м’язів або підтримування форми. Враховує фази менструального циклу.

Завантажити HARNA для Android та iOS можна за посиланням.

MadMuscles 

Застосунок працює як персональний тренер та робить тренування ефективними для будь-якого рівня фізичної підготовки. Також навчає користувачів правильного харчування і пропонує персоналізовані програми харчування з вибором типу раціону та калорійності.

Звантажити MadMuscles на Android та iOS можна за посиланням.

Unimeal

Застосунок допомагає скласти індивідуальну програму харчування із легких та смачних рецептів. Користувачі можуть планувати наперед раціон протягом дня та список покупок для цього дня.

Окрім налагодження раціону Unimeal пропонує користувачам програми тренування для спалення калорій. Також пропонує користувачам мотивуючі дописи для наслідування здорового харчування.

Завантажити Unimeal на Android та iOS можна за посиланням.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: