fbpx
КОШТ

Банк Альянс: фальстарт з 30% кешбеком 

Банк Альянс випустив нову картку “Стартова” з агресивним 30% кешбеком. Звісно, потім з’ясувалися детальні умови про перший місяць і максимальними 500 грн. Втім, маркетингова фішка зробила свою справу і “КОШТ” звернув увагу на сам банк і його застосунок.

Тож подивимось чи є щось цікаве і функціональне в сервісі, окрім маркетингових 30%. 

Картку можна відкрити за кілька хвилин через застосунок ДІЯ. У тарифах жодної переваги: поповнення і перекази на інші карти безплатно, зняття готівки – 0,8%, кредитний ліміт стандартний, відсотки на залишок власних коштів не нараховуються.

Втім, для певних специфічних цілей картка може бути цікавою. Для прикладу, як транзитний пункт поповнення картки NovaPay, за що Monobank тепер бере комісію. У картці “Стартова” такої комісії не має, а поповнити її з Monobank можна взагалі без комісії. 

Відкриття картки “Стартова” стандартне, з авторизацією через ДІЮ, вказуванням базових анкетних даних і оце все. Все просто і зрозуміло, але вже тут проявляється очевидне: відверто дуже базовий, якщо не сказати “старий” дизайн. До того ж враження таке, що купили стандартний застосунок і підлаштували під себе. Наприклад, дизайн віртуальної картки – стандартна кольорова хвиля. Цей малюнок від автора можна завантажити у фотостоці безкоштовно. 

Банк Альянс картка  “Стартова” дизайн
Дизайн головного екрану з малюнком, який завантажений на безкоштовному фотостоці

На основному екрані занадто багато займає сама віртуальна картка. Крім того, на ній розміщені функціональні кнопки й тому візуально картка має не стандартну прямокутну форму, а квадратну. Нижче розташовані виписка та віджет кешбеку. 

Фактично, весь застосунок складається з одного головного екрану. Ну і трохи функціональних кнопок. Що цікаво, кнопки дублюються, а деякі повторюються навіть тричі: відображаються відразу на головному екрані безпосередньо на картці; відображаються в меню під час натискання на функціональну кнопку вибору “…”; відображаються вже з підписами під карткою, якщо натиснути на неї. 

Банк Альянс картка  “Стартова” дизайн функції

Більше жодних функцій у застосунку не має. Депозитів, кредитів, валютних карток – немає. Лише переказ на картку за номером, переказ за IBAN, поповнення мобільного. 

Додатково в застосунку є 5 неактивних кнопок, кожна з яких під час натискання відображає незмінне повідомлення “В розробці”. Не впевнені, що ми знайшли всі ці повідомлення. 

Мало того: три таких кнопки дублюються на головному екрані одна біля одної. Натиснувши на обидва плюси користувач бачить “В розробці”. Натиснувши на дзвінок – маємо також “В розробці”, хоча інтуїтивно хотілось побачити повідомлення від банку. Натиснувши на “Обкладинки віджета” в меню чи деталі по кешбеку – маємо також “В розробці”. 

Банк Альянс картка  “Стартова” дизайн в розробці
Низка екранів має нефункціональне меню, при натисканні яких відображається лише “В розробці”

І ключовий момент: все вище описане стосується нового застосунку банку Альянс. В Google play прямо вказують, що це перша бета-версія мобільного застосунку, який ще перебуває на стадії вдосконалення. Також просять поставитися з розумінням до певних технічних проблем.

Та проблема в тому, що новий застосунок концептуально нічим не відрізняється від старого. Дублювання пунктів меню? Є. Стандартний дизайн наче зроблений в Paint? Є. Обмежений стандартний функціонал? Звісно є. Щобільше, тиждень тому банк офіційно заявив про паузу в реєстрації клієнтів через новий застосунок. На сайті ж всі посилання стосуються попередньої версії застосунку.

Отже, який висновок? Власне кажучи, напис “В розробці” прозоро свідчить про перспективи картки і сервісів банку. Наш вердикт: маркетологи поспішили з 30% кешбеком. Звабили, так, але що далі? А далі – забути про цей банк і його застосунок.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Також за темою:

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Поділитися новиною: