fbpx
КОШТ

Альянс Банк випустив нову віртуальну картку: тарифи та як відкрити

Альянс Банк випустив нову кредитну віртуальну картку “Старт”. Відкрити її можна безпосередньо у застосунку банку.

Особливістю картки є кешбек у розмірі 30% на покупки в перший місяць після активації. Максимальна сума накопичення – 500 грн. Після досягнення цього ліміту кешбек автоматично зменшується до 1%.

Кешбек нараховується на всі витрати, окрім оренди автомобілів, фінансових витрат, маркетингових послуг, програмного забезпечення тощо (весь перелік МСС-кодів з виключеннями за посиланням).

Тарифи картки “Старт”

Оформлення, обслуговування та перевипуск картки безоплатні.

Поповнення мобільного телефона, проведення комунальних платежів та оплата в магазинах і інтернеті відбувається без комісії.

Комісія за зняття готівки з кас та банкоматів будь-якого банку складає 0,8%, за кордоном – 2%.

Поповнення картки “Старт” через термінали EasyPay (адреси), каси Альянс Банку та за допомогою переказів з іншої картки не тарифікується

Перекази на картки інших фізичних осіб безоплатні, на рахунки ФОП та юридичних осіб за IBAN – безоплатні на суму до 10 тисяч грн. За переказ більшої суми комісія буде 0,2% від суми.

Пільгова відсоткова ставка за кредитом становить 0,00001% річних. Пільговий період становить 92 дні. Обов’язковий щомісячний платіж – 5% від кредитної заборгованості.

Штраф за прострочення кредиту до 30 днів складає 50 грн, понад 30 днів – 100 грн. У разі невиконання зобов’язання щодо повернення кредиту нараховується 6% до суми щомісяця.

Як відкрити картку “Старт”

Після завантаження застосунку Альянс Банку (Android | iOS) необхідно надати документи через застосунок Дія, або ж сфотографувати документи і пройти відеочат з оператором банку. Після цього картка буде доступна у застосунку протягом кількох хвилин.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: