fbpx
КОШТ

Застосунок Резерв+ для оновлення даних: де завантажити і як працює

Офіційний застосунок Міністерства оборони “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів вже доступний iOS та Android.

Завантажити можна через App Store та Google Play Market. Вебверсії сервісу поки має.

“Резерв+” надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі “Оберіг”. Після оновлення даних у застосунку можна буде побачити інформацію з реєстру “Оберіг” щодо себе.

Фактично, це той самий кабінет призовника чи електронний кабінет військовозобов’язаного, про який досить часто згадували останні місяці.

Авторизація в застосунку через BankID, який дозволяє використані дані низки банків для підтвердження своєї особи (загалом підтримується близько 40 банків). Для цього сервіс запропонує авторизуватися у своєму банку, який вже передасть актуальні дані до реєстру військовозобов’язаних автоматично. Втім, банк передасть лише загальні дані: паспорт, ідентифікаційний код тощо. Самостійно можна вказати номер телефону, актуальну адресу проживання.

Після оновлення даних у застосунку відобразиться вся доступна інформація про військовозобов’язаного з електронного реєстру “Оберіг”: звання, придатність до служби, військово облікову спеціальність.

“Оберіг” – це автоматизована база даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів, доступ до якої мають лише ТЦК та прикордонна служба. База має інтеграцію з низкою державних реєстрів для спрощення обліку і мобілізації. Ця ж база тепер міститиме інформацію про вручення повістки.

Згідно з новим законом про мобілізацію всі чоловіки віком 18-60 років до 16 липня включно мають оновити свої облікові дані. Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом. Читайте детально про нові правила оновлення даних і взаємодії з ТЦК за посиланням.

Окрім оновлення даних онлайн це можна зробити традиційно через ТЦК, а також оновити дані в ЦНАПах.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: