fbpx
КОШТ

Дані про вручення повістки будуть в загальному реєстрі військовозобов’язаних

У реєстрі “Оберіг” буде окреме поле про статус вручення людині повістки і відображатиметься інформація про оновлення даних.

Водночас, оповіщення військовозобов’язаних відбувається лише згідно із законодавством — особисто та завірено підписом. Всі інші методи наразі не є правомірними – пояснила Заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

“Оберіг” – це вже функціонуюча автоматизована база даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів, доступ до якої мають лише ТЦК та прикордонна служба. База містить інтеграцію з низкою державних реєстрів для спрощення обліку і мобілізації.

Водночас, дані про себе з системи “Оберіг” кожен може побачити в електронному кабінеті військовозобов’язаного, який має запуститися 18 травня.

Нині “Оберіг” вже має синхронізацію з реєстрами податкової служби, реєстрації актів цивільного стану, судової адміністрації, прикордонної служби, Міносвіти та міграційної служби. У процесі під’єднання реєстру Пенсійного фонду. 

Водночас у своєму кабінеті військовозобов’язаний окрім загальних контактних даних зможе побачити дані про облік, відстрочку чи бронювання, дані про ВЛК, місце перебування на обліку і чи перебуває в розшуку.

Згідно з новим закону про мобілізацію, дані в ТЦК потрібно оновити впродовж двох місяців після набуття законом чинності 18 травня.

Водночас, законодавство передбачає оновлення даних в тому числі онлайн через електронний кабінет військовозобов’язаного

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: