fbpx
КОШТ

Як дістатися до аеропорту Палермо: детальна інструкція

Міжнародний аеропорт Палермо  імені Фальконе Борселліно (Aeroporto Falcone Borsellino, PMO) знаходиться за 35 кілометрів від центру міста Палермо. Нижче розглянемо всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси для цього використати.

Аеропорт працює цілодобово, має один пасажирський термінал. Палермо є хабом лоукостерів Ryanair та Volotea.

До аеропорту можна доїхати потягом, автобусом чи на таксі. Інформацію про доступний транспорт можна переглянути на сайті аеропорту. Орієнтовна вартість доїзду з центру Палермо до аеропорту місцевими службами таксі – від 40 євро.

Як доїхати до аеропорту Палермо потягом

Головний залізничний вокзал Палермо розташований у центрі міста біля площі Юлія Цезаря (Piazza Giulio Cesare). Між залізничним вокзалом (Palermo Centrale) та аеропортом (Palermo Aeroporto Punta Raisi) курсують регіональні потяги перевізника Trenitalia.

Перший поїзд від Palermo Centrale відправляється о 5:00, останній – о 22:12. Інтервал рейсів – кожні пів години. Час у дорозі – 50-60 хвилин.

Зворотно, перший потяг з аеропорту відправляється о 5:20, останній – о 22:45. Інтервал рейсів – кожні пів години.

Вартість квитка в одну сторону – 6,50 євро. Квитки доступні онлайн, у касах і автоматах на вокзалі чи в аеропорту Палермо. Вартість однакова в усіх випадках. Актуальний розклад можна переглянути на сайті перевізника Trenitalia.

Аеропорт Палермо: як доїхати поїздом?
Потяг Trenitalia до аеропорту Палермо

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Як доїхати до аеропорту Палермо автобусом

Між залізничним вокзалом та аеропортом Палермо також курсують автобуси приватного перевізника Autolinee Prestia e Comandè 

Перший автобус від вокзалу Palermo Centrale відправляється о 3:30, останній – о 21:30. Інтервал рейсів – кожні пів години. Час у дорозі – 50 хвилин.

Зворотно, перший автобус з аеропорту відправляється о 5:05, останній – о 1:05. Інтервал рейсів – кожні пів години.

Автобус має кілька проміжних зупинок – Piazza Ruggero Settimo (площа біля історичного центру Палермо), Via della Liberta (вулиця в північній частині міста).

Вартість квитка в одну сторону – 6,50 євро. Квитки можна придбати онлайн, на стійці в залі прильоту аеропорту або в автобусі. Ціна однакова в усіх випадках. Актуальний розклад автобусів доступний за посиланням.

Як доїхати до аеропорту Палермо?
Автобус до аеропорту Палермо

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Читайте також:

Поділитися новиною: