fbpx
КОШТ

Як дістатися до аеропорту Рим-Ф’юмічіно: детальна інструкція

Міжнародний аеропорт Рим-Ф’юмічіно імені Леонардо да Вінчі (L’aeroporto di Roma Fiumicino, FCO) знаходиться за 30 кілометрів від центру міста Рим. Нижче розглянемо всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси для цього використати.

Зверніть увагу, що Рим має два міжнародні аеропорти. Неподалік від міста знаходиться ще один аеропорт – Рим-Чампіно, що спеціалізується на лоукостерах. 

Аеропорт Рим-Ф’юмічіно працює цілодобово, має два пасажирських термінали. За посиланням доступні детальні карти летовища.

До аеропорту можна доїхати громадським транспортом (автобусом або залізницею) чи на таксі. Інформацію про доступний транспорт можна переглянути на сайті аеропорту

Також у Римі працюють сервіси Bolt та Uber. Орієнтовна вартість доїзду з аеропорту в центр міста становить 50 євро.

Потяги до аеропорту Рим-Ф’юмічіно: ціни та розклад

Залізнична станція розташована всередині аеропорту, прямо навпроти терміналу 1.  З центру Рима до аеропорту можна доїхати спеціальними поїздами Leonardo Express. Також до аеропорту курсують потяги лінії FL1.

Потяги Leonardo Express курсують за маршрутом Roma Termini (головний залізничний вокзал) -.аеропорт Ф’юмічіно. Інтервал рейсів – кожні 15 хвилин. Час їзди – 32 хвилини. 

Перший потяг від вокзалу Roma Termini відправляється о 5:20, останній – о 22:35. У зворотному напрямку, перший потяг з аеропорту відправляється о 6:08, останній – о 23:23.

Вартість квитка 14 євро. Діти до 4 років подорожують безкоштовно. Окрім того, кожен дорослий який придбав квиток, може взяти з собою безкоштовно одну дитину від 4 до 12 років. Так само, безкоштовно з собою можна взяти будь-який багаж, навіть великогабаритний.

Квитки можна придбати онлайн на сайті або у застосунку (Android, iOS) перевізника Trenitalia. Під час купівлі онлайн квитка потрібно обрати станції Roma Termini та Fiumicino Aeroporto.

Також, квитки доступні в аеропорту – у касі Trenitalia, яка працює щодня з з 6.45 до 22.12, а також у касах залізничного вокзалу та квиткових автоматах станції Roma Termini.

Детальний графік потяга можна знайти за лінком.

Маршрут потягів Leonardo Express

Також з аеропорту Ф’юмічіно курсують регіональні потяги FL1. Однак, вони курсують через віддалені від центру райони – Trastevere, Ostiense, Tuscolana, Tiburtina. 

Потяги FL1 відправляються з Ф’юмічіно з інтервалом 15 хвилин з 5:57 ранку до 23:57. Вартість одноразового квитка – 8 євро. Квитки можна придбати в автоматах або на сайті чи у застосунку (Android, iOS) Trenitalia.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Автобуси до аеропорту Рим-Ф’юмічіно: ціни та перевізники

З Риму до аеропорту Ф’юмічіно курсують автобуси різних приватних компаній.  Всі рейси відправляються від головного залізничного вокзалу Roma Termini. 

Залізничний вокзал знаходиться неподалік від центру Рима. Поруч з вокзалом розташована станція метро Termini, від якої курсують потяги у різні частини міста.

З аеропорту автобуси  відправляються з автобусної станції поруч із виходом 6 терміналу 3.

Автобус перевізника Rome Airport Bus-Schiaffini курсує без зупинок за маршрутом Roma Termini – аеропорт Ф’юмічіно кожні 30-60 хвилин.

Перший автобус від зупинки Roma Termini відправляється о 4:15, останній – о 23:00. Час у дорозі – 50 хвилин.

У зворотному напрямку, перший автобус від аеропорту Ф’юмічіно відправляється о 5:40, останній – о 0:05. Час у дорозі – 50 хвилин

Вартість квитка від Roma Termini до аеропорту – 6,90 євро, у зворотному напрямку – 5,90 євро.
Квитки на автобус можна придбати онлайн, у касах автостанції T3 або безпосередньо в автобусі. Актуальний розклад доступний на сайті перевізника.

Автобуси до аеропорту Рим-Ф'юмічіно
Автобуси перевізника Airport-Roma

Автобус перевізника SIT курсує за маршрутом Roma Termini – аеропорт кожні 60-90 хвилин.

Перший автобус від зупинки Roma Termini відправляється о 4:45, останній – о 20:00. Час у дорозі – 50 хвилин.

У зворотному напрямку, перший автобус від аеропорту Ф’юмічіно відправляється о 8:30, останній – о 21:55. Час у дорозі – 50 хвилин.

Вартість квитка – 7 євро.

Квитки на автобус можна придбати онлайн або в автобусі. Актуальний розклад доступний на сайті перевізника.

Автобус курсує через зупинки Vaticano, Via Crescenzio та  Circonvallazione Aurelia.

Автобуси до аеропорту Рима.
Автобус перевізника SIT

Автобус перевізника TAM Bus курсує між Roma Termini та аеропортом цілодобово з інтервалом в одну годину. Автобус має одну проміжну зупинку – Ostiense (зупинка біля залізничної станції однойменного району міста). Час у дорозі – 50 хвилин.

Ціна квитка – 6 євро. Квитки на автобус можна придбати онлайн або в автобусі. Актуальний розклад доступний на сайті перевізника.

Автобуси з аеропорту до центру Рима
Автобус перевізника TAM Bus

Автобус перевізника Terravision курсує між Roma Termini та аеропортом кожні 30-60 хвилин.

Перший автобус від зупинки Roma Termini відправляється о 4:30, останній – о 19:50. Час у дорозі – 45 хвилин.

У зворотному напрямку, перший автобус від аеропорту Ф’юмічіно відправляється о 8:30, останній – о 0:30. Час у дорозі – 45 хвилин.

Ціна квитка – 6 євро.
Квитки на автобус можна придбати онлайн, у касах автостанції T3 або безпосередньо в автобусі. Актуальний розклад доступний на сайті перевізника.

Автобус перевізника Terravision

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Читайте також:

Поділитися новиною: