fbpx
КОШТ

Як дістатися до аеропорту Неаполя: детальна інструкція

Міжнародний аеропорт Неаполь або Неаполь-Каподікіно (Aeroporto Internazionale di Napoli – Capodichino, NAP) знаходиться за 6 кілометрів від центру міста Неаполь. Нижче розглянемо всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси для цього використати.

Аеропорт Неаполя працює з 3:30 до 22:30. Має один пасажирський термінал.

До аеропорту можна доїхати автобусом чи на таксі. Інформацію про доступний транспорт можна переглянути на сайті аеропорту. У Неаполі працюють сервіси Bolt та Uber. Орієнтовна вартість доїзду з аеропорту в центр міста – від 19 євро. 

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Як доїхати до аеропорту Неаполя від залізничного вокзалу?

Між головним залізничним вокзалом Неаполя (Napoli Centrale) та аеропортом курсує автобус Alibus.  Автобуси до аеропорту відправляються від площі Гарібальді (Piazza Garibaldi), яка знаходиться навпроти вокзалу.

Перший автобус від залізничного вокзалу Неаполя відправляється до аеропорту о 5:10, останній – о 23:58. Інтервал рейсів – кожні 20 хвилин. Час у дорозі – 15 хвилин.

Зворотно, перший автобус від аеропорту відправляється о 5:30, останній – о 23:55. Інтервал рейсів – кожні 20 хвилин. Час у дорозі – 15 хвилин.

Вартість квитка – 5 євро. Квитки доступні онлайн, у квиткових автоматах, та у водія автобуса. Ціна в усіх випадках однакова.

Квиток діє протягом 90 хвилин та дозволяє здійснити пересадку на інший громадський транспорт Неаполя (метро, автобуси, тролейбуси, трамваї). Актуальний розклад автобуса доступний на сайті міського транспорту Неаполя.

Аеропорт Неаполя: як доїхати автобусом?
Автобус Alibus до аеропорту Неаполя

Як дістатися до аеропорту Неаполя з Сорренто?

Між курортним містом Сорренто та аеропортом Неаполя курсують автобуси перевізника Curreri Viaggi. 

Перший автобус від залізничного вокзалу Сорренто відправляється о 6:30, останній – о 16:30. Інтервал рейсів – 60-90 хвилин. Час у дорозі – 90 хвилин.

Зворотно, перший автобус від аеропорту відправляється о 9:00, останній – о 19:30. Інтервал рейсів – 60-90 хвилин. Час у дорозі – 90 хвилин.

Вартість квитка – 10 євро. Квитки доступні лише у водія автобуса. Актуальний розклад можна переглянути на сайті перевізника.

Як доїхати з Неаполя до Сорренто?
Автобус з аеропорту Неаполя до Сорренто

Також, з Неаполя до Сорренто можна доїхати економніше – за 9,20 євро. Для цього, потрібно з аеропорту доїхати автобусом Alibus до залізничного вокзалу Неаполя за 5 євро. А на вокзалі Неаполя пересісти на поїзд Circumvesuviana, що курсує кожні 30 хвилин до залізничного вокзалу Сорренто. Час у дорозі – 70 хвилин.

Зворотно, поїздка за тим же алгоритмом: потягом Circumvesuviana з Соренто потрібно доїхати до Неаполя та пересісти на автобус Alibus до аеропорту.

Вартість квитка на потяг – 4,20 євро. Квиток можна придбати у касах вокзалу або у застосунку GoEav (Android, iOS). 

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Як дістатися з Неаполя до аеропортів Рима?

З Неаполя до Риму потяги різних класів курсують кожні 15-20 хвилин. Час у дорозі – 70-80 хвилин. Ціна квитків – від 13 євро. Придбати квитки можна на сайті та у застосунку Trenitalia

Потяги з Неаполя прибувають на головний вокзал Рима – Roma Termini. Від головного вокзалу Рима курсують прямі потяги та експрес-автобуси до обох аеропортів міста – Рим-Фьюмічіно та Рим-Чампіно. 

Аеропорт Рим-Фьюмічіно знаходиться за 30 кілометрів від центру міста Рим. Це – головний аеропорт міста. Читайте за посиланням детально та покроково як дістатися аеропорту Рим-Фьюмічіно.

Аеропорт Рим-Чампіно знаходиться за 15 кілометрів від центру міста Рим та спеціалізується на лоукостерах. Читайте за посиланням детально та покроково як дістатися аеропорту Рим-Чампіно.


Читайте також:

Поділитися новиною: