fbpx
КОШТ

Як дістатися до аеропорту Дортмунда: детальна інструкція

Аеропорт Дортмунд (Flughafen Dortmund, DTM) знаходиться на відстані 13 кілометрів від центру міста. Нижче розповімо про всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси та застосунки для цього використати.

Аеропорт має 1 пасажирський термінал та працює з 3:30 до 23:30. Термінал зачиняється на ніч, тож переночувати в аеропорту не можна. За посиланням доступна карта, яка допоможе краще орієнтуватися в аеропорту. 

До аеропорту можна доїхати громадським транспортом – лініями міських автобусів чи експрес-автобусом з аеропорту. У Дортмунді не працюють глобальні сервіси таксі, на кшталт Uber та Bolt. У місцевих служб таксі орієнтовна вартість доїзду з аеропорту в центр міста становить 35 євро. Інформацію про доступний транспорт та їх контакти можна переглянути на сайті аеропорту. 

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Як доїхати до аеропорту Дортмунда автобусом?

Найзручніший спосіб дістатися до аеропорту Дортмунда – це скористатися автобусом AirportExpress, який курсує між головним залізничним вокзалом Дортмунда та терміналом у робочі години аеропорту. Час у дорозі становить 22 хвилини.

Аеропорт Дортмунд. Експрес-автобус між вокзалом Дортмунда та аеропортом
Експрес-автобус між вокзалом Дортмунда та аеропортом

Перший автобус від головного залізничного вокзалу Дортмунда (зупинка Dortmund Hbf) відправляється о 4:30 ранку, останній – о 22:30. Інтервал рейсів – щогодини.

У зворотному напрямку перший автобус від аеропорту відправляється о 5 ранку, останній – о 23:15. Інтервал рейсів – щогодини. 

Вартість проїзду становить 10 євро за одну поїздку в одну сторону. Квиток для дітей до 14 років коштує 2 євро, діти до 6 років подорожують безкоштовно. Квитки можна придбати у водія автобуса (оплата лише готівкою) або в автоматі перед терміналом.

Зупинка AirportExpress на головному залізничному вокзалі розташована безпосередньо біля передньої частини станції (вихід Königswall/zur City), біля стоянок таксі. В аеропорту AirportExpress зупиняється прямо перед терміналом.

Повний графік автобуса

Аеропорт Дортмунд. Маршрут експрес-автобуса між аеропортом та залізничним вокзалом
Маршрут експрес-автобуса між аеропортом та залізничним вокзалом

Як доїхати до аеропорту Дортмунда міським транспортом?

Міський транспорт не доїжджає з центру Дортмунда до аеропорту. Щоб дістатися до аеропорту Дортмунда міським автобусом потрібно робити пересадку на зупинці Dortmund-Aplerbeck. Доїхати сюди з центральної частини Дортмунда можна на потягах метро U47, які курсують кожні 10 хвилин. Або на міських автобусах №420, 436, 440, які курсують кожні 10-15 хвилин. Час їзди від центру Дортмунда до Dortmund-Aplerbeck – 20-30 хвилин. 

На зупинці Dortmund-Aplerbeck потрібно зробити пересадку на автобус №490, який курсує за маршрутом Dortmund-Aplerbeck – Dortmund-Airport. Перший автобус від зупинки Dortmund-Aplerbeck відправляється о 4:14, останній – о 22:24. Інтервал рейсів – кожні 20-30 хвилин. Час їзди від Dortmund-Aplerbeck до аеропорту – 15 хвилин.

У зворотному напрямку, перший автобус від аеропорту до зупинки Dortmund-Aplerbeck відправляється о 6:08, останній – о 23:30. Інтервал рейсів – кожні 20-30 хвилин. Далі, так само можна пересісти на потяг метро U47 чи на автобуси №420,436,440, щоб доїхати до центру Дортмунда.

Для поїздок за таким маршрутом з/до аеропорту можна придбати одноразовий квиток за 3,10 євро, який дозволяє здійснювати пересадки в дорозі та діє 90 хвилин.

Повний графік автобуса №490

Аеропорт Дортмунд. Маршрут міського транспорту до аеропорту
Маршрут міського транспорту до аеропорту

Громадський транспорт до аеропорту Дортмунда: розклад та квитки

Квитки можна придбати у квиткових автоматах, встановлених майже біля кожної зупинки. Також квитки можна придбати онлайн через мобільний застосунок Rheinbahn (Android, iOS) або DSW21 (Android, iOS). Під час вибору маршруту між зупинками, застосунок автоматично згенерує ціну одноразового квитка.

Актуальний розклад та час відправлення автобусів з будь-якої зупинки міста можна переглянути на сайті міського транспорту Дортмунда та у застосунках DSW21 (Android, iOS), Rheinbahn (Android, iOS). 

Аеропорт Дортмунда. Маршрут доїзду до аеропорту через застосунок Rheinbahn
Маршрут доїзду до аеропорту через застосунок Rheinbahn

Як дістатися з Дортмунда до аеропорту у Дюссельдорфі?

Компанія VRR, яка займається громадським транспортом Дортмунда також охоплює велику мережу сусідніх міст Рурського регіону. Таким чином, завдяки потягам S-Bahn з Дортмунда до Дюссельдорфа можна доїхати за міським тарифом. 

Потяги міської залізниці S1 курсують за маршрутом Solingen (Золінген) – Dusseldorf (Дюссельдорф) – Duisburg (Дуйсбург) – Essen (Ессен) – Bochum (Бохум )- Dortmund (Дортумунд) цілодобово з інтервалом кожні 10-20 хвилин з 5 до 19 години, кожні 30 хвилин з 19 до 23, щогодини з 23 до 5 ранку. Час їзди від залізничного вокзалу міста Дортмунд до аеропорту Дюссельдорфа – 78 хвилин. Ціна одноразового квитка – 16,50 євро. 

Повний графік потяга

Маршрут потягів S1 до аеропорту Дюссельдорфа
Маршрут потягів S1 до аеропорту Дюссельдорфа

Читайте також:

Поділитися новиною: