fbpx
КОШТ

Військові зможуть отримати безплатне зубопротезування

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та деякі категорії військовослужбовців зможуть безоплатно отримати послуги зубопротезування. Відповідне рішення ухвалив Кабмін і виділив на це 750 млн грн.

Проєкт реалізовуватиметься додатково до Програми медичних гарантій та буде фінансуватись за окремою бюджетною програмою, розпорядником якої стане Національна служба здоров’я України. 

Втім, для повноцінного запуску програми НСЗУ має розробити форму договору і визначити мінімальні вимоги до медичної послуги з зубопротезування. Опісля буде оголошено приймання пропозицій від медичних закладів і після укладання послуга запрацює повноцінно.

Нагадаємо, щороку Національна служба здоров’я України укладає договори з медичними закладами різних форм власності на надання мінімального набору лікувальних послуг згідно з програмою медичних гарантій.

За програмою медичних гарантій українці мають право отримати найважливіші медичні послуги безкоштовно. Сюди входить як первинна ланка (консультації сімейних лікарів), так і спеціалізована медицина (огляд у вузькоспеціалізованих лікарів, хірургічні операції, тощо).

Читайте детально про безкоштовні консультації сімейних лікарів чи безкоштовну спеціалізовану медичну допомогу навіть в приватних клініках за посиланнями.


Також за темою:

Поділитися новиною: