fbpx
КОШТ

Укрпошта в співпраці з DHL пришвидшить доставку посилок в США, Канаду і Австралію

“Укрпошта” насилатиме посилки між Україною та США, Канадою і Австралією в партнерстві з міжнародним логістичним оператором DHL Global Match. В перспективі співпраця розшириться на країни Азії та інші напрямки.

DHL Global Match – спеціалізований підрозділ найбільшого у світі поштового та логістичного концерну DHL Deutsche Post. DHL Global Match оперує і власним флотом літаків DHL Aviation, і використовує партнерські авіалінії для виконання замовлень. При цьому, Укрпошта вже низку років співпрацює з ще одним підрозділом DHL для відправлення документів – DHL Express.

У вищезгадані США, Канаду і Австралію посилки доставлялися “Укрпоштою” і раніше, але тепер для цього будуть використовуватися логістичні можливості і стандарти DHL Global Match.

Як відправити посилку за кордон за допомогою Укрпошти

Для пересічного користувача нічого не зміниться – відправлення посилок як і раніше стандартним способом через відділення з можливістю реєстрації відправлення онлайн.

Оформити відправлення можна як безпосередньо у відділенні (адреси), так і самостійно в мобільному застосунку “Укрпошти”  чи в особистому інтернет-кабінеті. При самостійному оформленню необхідно роздрукувати супровідні документи.В обласних центрах можна викликати кур’єра через заповнення форми на сайті.

Актуальні тарифи на міжнародні відправлення посилок можна переглянути за посиланням – загалом опція доступна для 234 країн і територій. Документи і листи відправляються за кордон за окремими тарифами. Також для деяких країн діє тариф відправлень PRIME. Він передбачає доставлення в поштову скриньку отримувача без необхідності підпису, пріорітетний порядок обробки та наявність відстеження.

Перевірити заборонені для пересилання Укрпоштою речі можна за посиланням. Також перед відправкою варто ознайомитися з правилами митного оформлення.


Також за темою:

Поділитися новиною: