Смарт-гроші від Київстар та інші фінансові сервіси: оператор відмовиться від цих послуг

Мобільний оператор Київстар закриває власні фінансові сервіси через відсутність перспектив. Оператор вже вийшов із спільного проекту з “Альфа-банком” про приєднання рахунку Київстару до банківського застосунку і зараз проєкт повністю закрито. 

Про це президент компанії Олександр Комаров заявив у інтерв’ю Інтерфакс-Україна.


“Ми на сьогодні закриваємо наші мобільні фінансові сервіси. Там сервіси частково підуть у сегмент b2c, як, наприклад, перекази між балансами, але ми в перспективі великих можливостей тут не бачимо… Це не означає, що нам не цікавий фінтех. Навіть більше. Пілот, який у нас був, підтверджує наш інтерес до цієї індустрії, але, можливо, це, як кажуть, “не на часі”, – розповів керівник компанії


Нагадаємо, основні фінансові послуги Київстар надає через власний сервіс “Смарт-гроші”. Завдяки йому можна перераховувати гроші з власного мобільного рахунку на банківські рахунки, сплачувати з мобільного рахунку за товари і послуги, тощо. Також минулого року діяла співпраця Київстар та Альфа-банку, завдяки якій можна було контролювати мобільний рахунок та послуги зв’язку в банківському застосунку  Sense SuperApp від Альфа-банку.