fbpx
Sense від Альфа оновився: тепер можна замовляти довідки онлайн та ще більша інтеграція з Київстаром

В додатку Sense SuperApp від Альфа-банку після оновлення з’явилася можливість замовляти довідки по кредитам, депозитам та рахункам а також замовляти додаткові послуги в мережі мобільного зв’язку Київстар.

Окрім довідок, в Sense  можна відразу сформувати заяву для бухгалтерії свого працедавця і отримувати заробітну плату на картки Альфа-банку.

Також став доступний графік платежів за кредитними картками. Графік дає можливість перевірити залишок, статуси платежів, відсотки, переплати та прострочення.

Для абонентів Київстар, що мають об’єднаний профіль у Sense, стали доступними одразу три послуги, які раніше можна було оформити через оператора чи у фірмовому застосунку мобільного оператора:

  • Безкоштовна послуга “Ми разом”

У чому користь: можна вибрати один номер Київстар (наприклад, мами, тата, друга, брата чи коханої людини) і телефонувати, навіть якщо на вашому рахунку не буде грошей чи ви забудете вчасно проплатити свій тариф.

  • Послуга “Ідеальний роумінг”

У чому користь: платити за дзвінки/мегабайти/SMS дешевше. Підключаєте послугу, отримуєте на рахунок Київстар бонуси, щоб платити менше. А якщо бонуси закінчаться, то все одно платитимете менше, тільки уже гривнями.

  • Інформація про денний пакет послуг

У чому користь: якщо ви не встигнете оплатити місячний тариф, у Sense з’явиться інформація про списання грошей за денний пакет послуг. А якщо грошей не буде взагалі, навіть на денний пакет, то буде видно повідомлення, що оплата не списана.


Зазначимо, Альфа-банк та мобільний оператор Київстар входять до однієї бізнес-групи – російської “Альфа-груп”, саме тому і мають інтегровані послуги.