fbpx
КОШТ

Що буде з курсом та економікою – розкажуть провідні аналітики

Шість українських та зарубіжних аналітичних команд онлайн презентують оновлені прогнози курсу гривні до долара і базових економічних показників. Опісля дискусія спільно з представниками Мінфіну, Мінекономіки, Нацбанку та МВФ обговоримо стосовно стану економіки найближчим часом.

Безкоштовний онлайн-захід організовує ГО “Центр економічної стратегії”. Він же раніше збирав прогнози курсу долара на 2024 рік.

Онлайн-трансляцію можна буде дивитися безкоштовно на youtube каналі Центру. Водночас, для участі у дискусії і можливості поставити запитання потрібно зареєструватися на трансляцію в ZOOM.

Нагадаємо, згідно з попереднім середньозваженим прогнозом семи ключових гравців фінансового ринку та аналітиків, на кінець 2024 року курс гривні до долара становитиме близько 40,51 грн/$.  Ті прогнози складались в грудні 2023 року. Втім, затримка фінансової допомоги від ЄС та США змінила макроекономічну ситуацію і деякі аналітики вже переглянули власні оцінки.

Для прикладу, півроку тому фінансова група ICU прогнозувала курс на кінець 2024 року на рівні 40,70  грн/$. Вже в травні ICU випустила оновлений прогноз з курсом  42,3 грн/$.

Інвестиційна компанія Dragon Capital тепер прогнозує курс на рівні 42 грн/$ до кінця року замість 39 грн/$, очікуваних раніше.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: