fbpx
КОШТ

Перевезення багажу у потягах німецької залізниці: ціни та умови

Пасажирам, які придбали квиток на німецькі потяги Deutsche Bahn дозволяється безкоштовно перевозити з собою ручну поклажу та до трьох одиниць багажу. За цей багаж не стягується додаткова плата. Немає обмежень щодо ваги багажу чи інших предметів, якщо пасажир може самостійно перенести багаж і розмістити його в багажних полицях. 

Рекомендовано, щоб кожна одиниця багажу була розміром не більше 70 см х 50 см х 30 см , щоб поміститися в багажні полиці.

Служба перевезення багажу: умови і вартість послуги

Завдяки службі перевезення багажу Hermes пасажири можуть відправити свої валізи, дитячі візочки та велосипеди в потрібне місце. Зробити онлайн-бронювання можна в службі багажу Deutsche Bahn.

Багаж можна відправити, лише якщо у пасажира є квиток на потяг. Пасажири можуть обрати готелі, аеропорти чи круїзні лайнери як пункти призначення. Служба Hermes забере речі за адресою на вибір. 

Після відправки багажу на пошту прийде електронний лист, в якому буде інформація про відстеження відправлення.

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися

Що і за скільки можна перевезти?

Hermes перевозить звичайний багаж – дорожні сумки, рюкзаки та валізи, а також спеціальний багаж, наприклад, лижі, інвалідні візки чи велосипеди. 

Звичайний багаж – це валізи та дитячі візки максимальною вагою до 31 кг. Вартість перевезення – 19,90 євро.

Спеціальний багаж: усі великі предмети, наприклад лижі або інвалідні візки вважаються спеціальним багажем. Їх довжина повинна не перевищувати 200 см. Вартість перевезення –  29,90 євро.

Велосипед: за кожен велосипед потрібно заплатити 49,90 євро 

Деякі предмети не можна перевозити через службу багажу DB. Сюди входять речі, які легко ламаються, наприклад телевізори чи меблі. Тварини, рослини, готівка, інші цінні речі

Доставка в межах Німеччини займає два робочих дні. Однак, в цьому випадку важливо зареєструвати свій багаж до 10:00. У суботу та після 10:00 час доставки продовжується на інший робочий день. 

Послуга багажу доступна лише на території Німеччини.


Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Читайте також:

Поділитися новиною: