fbpx
КОШТ

Фінансова допомога для матерів від Mama Moya: як отримати

Благодійний фонд “Mama Moya” надає фінансову допомогу одиноким матерям і вразливим групам жінок. Фінансова допомога для матерів від фонду розрахована лише на купівлю товарів базової необхідності. Після подання заявки на допомогу, мами зможуть отримати індивідуальні консультації від благодійного фонду.

Фінансову допомогу від фонду “Mama Moya” можна витратити лише на придбання товарів першої необхідності: їжа, медикаменти, засоби гігієни, памперси, побутова хімія, товари для дітей тощо. 

Категорії осіб, які можуть отримати допомогу:

  • Чоловіки та/або діти яких загинули в зоні проведення бойових дій;
  • Чоловіки та/або діти та/або батьки яких оголошені померлими або визнані безвісно зниклими внаслідок російської агресії;
  • Чоловіки та/або діти та/або батьки яких проходять службу в збройних силах України, силах територіальної оборони, добровольчих угрупованнях у зоні проведення активних бойових дій;
  • Житло яких було знищено та/або пошкоджено внаслідок російської агресії.

Сума фінансової допомоги розраховується залежно від потреб жінки та немає точного обмеження. Отримати допомогу можна лише на банківський рахунок у “ПриватБанк” з оформленням спеціальної картки фонду. Розраховуватися в будь-яких магазинах потрібно лише карткою – зняття готівки заборонено.

Як надається допомога для матерів від Mama Moya

Для отримання фінансової допомоги вразливим групам жінок потрібно подати заявку за посиланням. Кінцевий термін подання заявки відсутній. Для заповнення форми не знадобляться скан-копії документів, але для отримання допомоги матерям із дітьми потрібно завантажити спільне фото.

Після успішного розгляду заявки потрібно оформити договір доручення. Його необхідно укласти в фізичному офісі фонду “Mama Moya” або ж отримати копію через доставку Укрпошта чи Нова пошта та надіслати вже заповнений договір на зворотну адресу.

За умовами цього договору, фонд надасть жінці корпоративну банківську карту та доручить придбати визначені групи товарів. Жінці потрібно буде зберігати чеки покупок, аби за потреби подати звіт про використання благодійної допомоги.


Читайте також:

Поділитися новиною: