fbpx
КОШТ

Дописи в історіях, подарунки та інші оновлення Telegram

Оновлення Telegram дозволяє власникам каналів встановлювати шпалери, емоджі-статуси та фонові іконки профілю, водночас звичайні користувачі можуть поширювати повідомлення каналів в історіях та дарувати Telegram Premium одразу декільком користувачам. Про ці та інші зміни в Telegram розповідаємо далі.

Оновлення Telegram для власників Telegram-каналів

Телеграм-канали мають різні рівні, залежно від отриманих голосів чи подарунків від читачів. Користувачі Telegram Premium мають певну кількість голосів, які можуть віддавати за улюблений телеграм-канал. Чим більше людей проголосувало за канал, тим вищий у нього рівень.

Отримуючи новий рівень, канал отримує можливість міняти колір сповіщень, фон, емоджі, теми та шпалери своїх каналів. Додатково канал може обрати свій емоджі-статус, публікувати історії та вмикати користувацькі реакції.

Для налаштування зовнішнього вигляду каналу, потрібно відкрити свій профіль, вибрати функцію “Налаштування каналу” та натиснути “Вигляд”. Після чого можна переглянути доступні оновлення та вибрати вигляд каналу.

Оновлення Telegram для користувачів

Найбільше змін відбулося саме в історіях Telegram, які поки що доступні лише для Premium акаунтів. Зокрема користувачі можуть створювати інтерактивні опитування та додавати декілька фотографій у свою історію.

Крім того, історії друзів можна поширювати й додавати до своїх (функція не відрізняється від поширень дописів у Facebook чи Instagram). Поширені публікації підтримують усі типи повідомлень – наприклад, фотографії, файли й навіть голосові та відеоповідомлення. До того ж користувачі можуть переглядати статистику історії – кількість переглядів і поширень.

Також у налаштуваннях Telegram з’явився розділ “Подарувати Premium”. Раніше подарувати підписку можна було лише одному користувачу, нині ж можна подарувати Premium максимум 10 людям. Якщо хтось із користувачів вже має Premium, він може зберегти цей подарунок, щоб активувати його пізніше або надіслати комусь іншому.

Оновлення telegram.

Читайте також:

Поділитися новиною: