fbpx
КОШТ

Преміум версія Telegram: огляд можливостей і чи є сенс платити

Платна преміумверсія Telegram (Android | iOS) надає користувачам додаткові фішки для користування месенджером. Далі розберемо їх та розповімо як оформити підписку.

Вартість преміум версії становить 144.99 грн в місяць. У разі оплати відразу за рік вартість одного місяця буде 73.33 грн.

Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися

Власники Telegram Premium отримають:

 1. Блокування голосових та відеоповідомлень. Можна заборонити надсилання аудіо та відеоповідомлень. Також можна дозволити окремим людям надсилати їх.
 2. Перетворення аудіо в текст. Усі аудіоповідомлення застосунок після натискання спеціальної кнопки самостійно перетворює на текст.
Перетворення аудіо в текст у телеграм-преміум
Перетворення аудіо в текст у телеграм-преміум
 1. Stories. Власники Telegram Premium можуть, як і в Instagram, додавати stories. Інші користувачі бачитимуть їх над списком усіх чатів.
 2. Подвоєння багатьох лімітів:
 • надсилання файлів розміром до 4 Гб (замість 2 Гб для звичайних користувачів);
 • одночасна авторизація у 4 різних профілях з одного пристрою (замість 3);
 • можливість підписуватись відразу на 1000 каналів (замість 500);
 • створення 20 папок на 200 чатів (замість 10 та 100 відповідно);
 • закріплення до 10 чатів (замість 5);
 • додавання в автобіографію текст до 140 символів (замість 70);
 • робити пости з фото та текстом до 2048 символів (замість 1024).
Подвоєння для телеграм-преміум
Подвоєння для телеграм-преміум
 1. Швидке завантаження файлів. Для прикладу, завантаження та вивантаження файлу розміром 400 Мб з безкоштовного акаунту займає 57 та 25 секунд відповідно. З преміум акаунту — 40 та 14 секунд.
 2. Вимкнення реклами. Хоча реклама від Telegram у телеграм-каналах (на яку автори каналів не впливали) і раніше була не так помітною, з платною підпискою вона зникає зовсім.
 3. Унікальні реакції. Користувачі з преміумверсією мають 18 нових емодзі для реакцій на повідомлення.
 4. Ексклюзивні анімовані наклейки. Стандартні стікерпаки доповнені стікерами з яскравою анімацією. Колекція поповнюється щомісяця.
 5. Створення власних емодзі. Користувачі можуть самостійно створити емодзі за допомогою кольорового алфавіту, ретро емодзі та химерних картинок.
 6. Унікальний значок. Навпроти імені преміумкористувачів з’являється зірочка, що засвідчує використання платної версії. Також замість неї можна обрати емоджі.
 7. Активні відеоаватари. Робити анімоване зображення профілю можуть і звичайні користувачі, однак у передплатників рухомий аватар відображатиметься постійно та скрізь: у повідомленнях, чатах та списках чатів. Однак така функція сильніше розряджатиме батарею смартфона.
Анімовані аватарки в телеграм преміум
Анімовані аватарки в телеграм преміум
 1. Колір імені та профілю. Користувачі можуть вибирати колір та фонове емоджі для профілю.
 2. Переклад у реальному часі. Усі повідомлення іноземною мовою з особистих чатів та каналів можна автоматично перекласти одразу у застосунку.
 3. Управління чатами. Можна автоматично архівувати та вимикати повідомлення нових чатів із відсутніми в контактах людьми. Також можна налаштувати будь-яку папку першою за замовчуванням. Тобто після входу в застосунок папка “Непрочитане” або “Робота” завжди відкриватиметься першою.
 4. Інший логотип. Іконку, зображення Telegram, можна замінити на нічне небо або реактивний паперовий літачок.
 5. Преміумпідписка у подарунок. Можна подарувати Telegram Premium іншому користувачеві. У подарунок можна надіслати передплату на 3, 6 або 12 місяців. Після оплати особа отримає повідомлення з анімованою подарунковою коробкою.

Як отримати Telegram Premium

Платна версія Telegram доступна від версії 8.8. Тому в разі її відсутності варто оновити його до актуальної версії у Play Market або App Store.

Для її підключення у розділі “Налаштування” необхідно перейти на вкладку Telegram Premium. Оплачувати підписку можна щомісяця або заплатити одразу за рік користування.

Як купити Premium Telegram
Як купити Premium Telegram

Читайте також:

Поділитися новиною: