fbpx
КОШТ

До $20000 на нове обладнання: грант для підприємців Сумської області

Підприємці Сумської області взяти участь у грантовій програмі на закупівлю обладнання для розвитку свого бізнесу до $20000. 

Податися на конкурс можуть зареєстровані в Україні ФОПи або юридичні особи, які виробляють товари, надають послуги або виконують роботи на законних підставах. Виняток становлять суб’єкти господарювання державного та комунального секторів економіки. 

Дедлайн подання заявок – 31 березня 2024 року.

Заявник має бути зареєстрований в установленому законом порядку та провадить свою господарську діяльність на території однієї з п’яти громад Сумської області, а саме: Краснопільської, Тростянецької, Охтирської, Лебединської або Недригайлівської.

Кінцевими бенефіціарними власниками підприємства обов’язково мають бути громадяни України, а чисельність працівників не перевищує 50 осіб на момент подання заявки на грант. Річний дохід від будь-якої діяльності для доступу до участі у гранті не має перевищувати 10 млн євро.

Заявники можуть отримати на безплатній основі обладнання, вартість якого встановлюється у таких межах:

  1. для суб’єктів господарювання, що мають до 3 співробітників, – до $5000;
  2. для суб’єктів господарювання, що мають від 4 до 10 співробітників, – до $10000;
  3. для суб’єктів господарювання, що мають від 11 до 50 співробітників, – до $20000.

У межах гранту заборонено купувати:

  • обладнання, яке планується встановити на території, де наявні ризики через бойові дії, що тривають, зокрема, придбання та/або встановлення таких засобів на територіях, які є: тимчасово окупованими, перебувають в оточенні (блокуванні), на яких тривають активні бойові дії;
  • виробничі засоби, які становлять підвищений ризик при зберіганні та використанні, зокрема: хімічні речовини, добавки, легкозаймисті матеріали та ін.;
  • житлову та іншу нерухомість;
  • предмети особистого користування;
  • вживану техніку та обладнання, зокрема вживані автомобілі.

Зверніть увагу, що закупівля обладнання не проводитиметься на реалізацію проєктів, пов’язаних із продажем або передачею виробничого обладнання, профінансованого за грантові кошти, третім особам, зокрема на умовах лізингу після його придбання під час реалізації проєкту. А також із виробництвом та торгівлею зброєю, алкоголем, тютюновими виробами, наркотиками, азартними іграми, витратами пов’язаними з секс-індустрією тощо, або будь-якими іншими витратами, які не дозволені чинним законодавством України.

Зареєструватися на грант підприємцям Сумської області можна двома способами. Надіслати заповнену заявку у форматі Word на електронну пошту [email protected] (завантажити форму можна за цим лінком). Або онлайн заповнити гугл-форму.

Ознайомитися з усіма деталями програми можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна надіслати на електронну адресу [email protected] або зателефонувати на номер 066 290 49 42. 

Програма реалізується ГО «БА 4Бізнес» у межах проєкту «Розвиток потенціалу та створення умов для економічного відновлення через розвиток та зміцнення партнерства між державним та приватним секторами в громадах Сумської області» за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: