fbpx
КОШТ

Для ВПО можуть збільшити термін подання заяв на продовження виплат

Міністерство соціальної політики пропонує продовжити термін подання заяв на перепризначення виплат на проживання для внутрішньо переміщених осіб до 30 квітня. При цьому навіть ті, хто подадуть заяви у квітні, отримають кошти із врахуванням березня.

Нагадаємо, що з 1 березня 2024 року допомогу переселенцям в Україні призначають за новими правилами. З 1 березня для тих ВПО, які отримують допомогу від держави щонайменше 8 (а зазвичай – 12-24 місяці) продовжено ще на 6 місяців, але з урахуванням низки особливостей.

Зокрема, автоматично (без додаткового звернення) продовжено виплати для тих осіб, які втратили працездатність: пенсіонери, особи з інвалідністю 1 та 2 груп, тяжкохворі діти, а також для дітей, які стали сиротами або позбавлені батьківського піклування, а також батькам-вихователям і прийомним батькам.

Ще частина ВПО отримає виплати після подання нових заяв на виплату. Така допомога буде виплачуватися у випадку середнього доходу на одну особу в родині менше ніж 9444 грн.

Перевірити підстави на продовження виплат за заявою можна через алгоритм Мінсоцполітики.

Для подання заяви необхідно звертатися до органів соціального захисту населення чи ЦНАП у громаді проживання. У деяких громадах такі заяви можна подати тільки до ЦНАПу. Їх детальний перелік наведений за посиланням.

Для додаткової інформації щодо виплат на проживання ВПО можна звернутися на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 1548, або на гарячу лінію уповноваженого з питань ВПО:
0668136239.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: