fbpx
КОШТ

Школа проєктних менеджерів для ВПО та мікропідприємців

Школа проєктних менеджерів дають можливість ВПО та мікропідприємцям з Черкащини, Вінниччини, Херсонщини, Миколаївщини та Одещини здобути нову затребувану професію. Претендувати на навчання можуть особи з Черкащини, Вінниччини, Херсонщини, Миколаївщини та Одещини.

Навчання будуть проводити у 3 школах:

  • для мешканців Черкащини
  • для мешканців Черкащини та Вінниччини
  • для мешканців Херсонщини, Миколаївщини, Одещини.

Школи проходитимуть орієнтовно протягом травня – жовтня та охоплює 3 блоки по 5 днів із подальшим онлайн-супроводом. Після навчання на всіх учасників чекатиме мініфорум – пітчинг проєктів. 

Школа менеджерів пропонує дуальну освіту, яка поєднує теоретичні знання з практикою. Навчання в Школі менеджерів включає мінімум два практичних виходи на кожен блок теорії. Практичні виходи – це поїздки в громади, де учасники спілкуються з представниками ОМС, проводять польові опитування, зустрічаються з бізнесом, підприємцями та молодіжними центрами. 

Внаслідок кожного виходу учасники формуватимуть пропозиції розвитку та концепції проєктів для локацій і організацій, які відвідали, концепції, що розв’язують нагальні проблеми громади.

Податися на навчання можуть:

  • ВПО та активна частина населення, яка має бажання залишитися в громаді та розвивати себе і громаду через бізнес
  • чинні мікро- та малі підприємці, які розробляють мінімально життєздатний продукт або впроваджують нові напрямки діяльності, а також планують реалізовувати соціальні проєкти або вести соціальний бізнес.

15 учасників кожної Школи отримають практичні знання та навички з комплексного розвитку територій, включаючи написання грантів, менеджмент соціальних та бізнес-проєктів, міжмуніципальні та кластерні підходи, фандрейзинг, залучення аудиторій та адвокацію.

За підтримки команди експертів-тренерів учасники розроблять та впровадять власні мініпроєкти, що відповідають потребам їхніх громад. Тренери – практики з багаторічним досвідом залучення інвестицій, комунікацій з донорами, звітування.

Будь-які додаткові запитання можна надіслати на електронну адресу [email protected]. Ознайомитися з усіма деталями програми можна прочитати за цим лінком.

Організатор: агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад за підтримки ЄС та International Trade Centre.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: