fbpx
КОШТ

Без аномально теплої зими не вийде: чи можна відновити енергосистему до зими

Відновлення енергосистеми до початку опалювального сезону (приблизно середина жовтня) неможливе. Про це повідомив гендиректор Yasno Сергій Коваленко.

За його словами, знищену теплову генерацію неможливо поновити до весни 2024 року навіть теоретично. Оскільки під час останніх російських ракетно-дронових атак було повністю знищено деякі блоки.

Наразі відбувається не лише відновлення, а й повноцінне будівництво нових енергетичних потужностей. Крім того, з деяких країн викуповується обладнання з аналогічних ТЕЦ для перевезення та використання в Україні.  Однак цього недостатньо, а завершити будівництво за короткий період часу не можна.

“Немає сценаріїв, за яких у нас не буде дефіциту [взимку]. Хіба що буде +15 середня температура упродовж всієї зими й тому споживання просто не зросте”, – зауважив Сергій Коваленко.

Детальніше про те, що відбувається з енергосистемою та коли буде електрика без графіків Кошт аналізував у тексті за посиланням.

Нагадаємо, забезпечити заряджання гаджетів у разі відсутності електроенергії можна за допомогою зарядної станції. Також з їхньою допомогою можна організувати живлення побутових приладів.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: