fbpx
КОШТ

Як повернути вклад з збанкрутілого банку через ДІЯ – інструкція

Повернути вклад чи залишок на банківській картці з банку, який збанкрутував можна онлайн через застосунок ДІЯ. Гроші надійдуть на рахунок протягом 3 днів з моменту подання заявки.

Гроші будуть зараховані на картку єПідтримка будь-якого банку.

Нагадаємо, на час воєнного стану і три місяці по його завершенню діє 100% гарантія вкладів фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців в тому числі. Тобто Фонд гарантування вкладів відшкодовує вкладнику банку кошти в повному розмірі вкладу разом із нарахованими відсотками. Через 3 місяці з завершення військового стану сума гарантування вкладу складе 600 тисяч гривень.

Гарантування вкладів поширюються на вклади у валюті, однак їх відшкодування здійснюється у гривні. Виплата вкладникам таких депозитів здійснюється за офіційним курсом Національного банку, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку. Відатак, валютний депозит також буде зараховано на картку єПідтримка.

Як подати заявку на повернення вкладу із збанкрутілого банка

Зробити це можна лише через застосунок ДІЯ. Якщо тримали кошти в декількох збанкрутілих банках, то потрібно подавати окрему заяву на кожен банк. Для подання заявки доступні банки, які виведені з ринку навіть в 2015 році.

  • в нижньому меню застосунку ДІЯ оберіть “Послуги” і далі “Повернення вкладів”
  • Оберіть збанкрутілий банк. Якщо рахунок не знайдено – відразу з’явиться відповідна інформація
  • Якщо рахунок знайдено далі буде запропоновано обрати картку єПІдтримка, з вже наявних (або ж зареєструвати нову в банках-партнерах)
  • перевірте інформацію та перегляньте, яка сума доступна до виплату, після чого підпишіть заяву за допомого ДІЯ.Підпис.

Також за темою:

Поділитися новиною: