fbpx
КОШТ

Як поповнити мобільний рахунок Vodafone без комісії

Нижче розповімо всі доступні способи поповнення рахунку без комісії та без інтернету.  Переглянути мобільний номер можна за запитом *161#

Поповнення мобільного через сервіси Vodafone

Для поповнення можна скористатися мобільним застосунком My Vodafone (Android | IOS). Кнопка “Поповнити” знаходиться одразу в головному меню. Також Vodafone нагадує про несплату тарифу і додає над меню банер з необхідною сумою та кнопкою. Оплата послуги проходить через банківську картку або Google Pay/Apple Pay.

Поповнити рахунок можна Vodafone на цьому сайті. Також є доступ з головної сторінки оператора. Для поповнення рахунку необхідно ввести номер телефону, суму та дані картки. Є змога скористатися Google Pay/Apple Pay.

Vodafone додатково пропонує налаштувати автопоповнення, якщо сума на вашому рахунку менше вказаної. Можна також вказати дату закінчення автоплатежу та максимальну суму поповнення на день.

Для поповнення рахунку Vodafone без інтернету необхідно зателефонувати на номер 111 та обрати розділ «Поповнити рахунок платіжною картою». Щоб не прослуховувати інформацію від голосового помічника можете одразу натиснути кнопки 1-6-1.

Мінімальна сума поповнення у Vodafone – 5 грн.

Поповнення мобільного без комісії через банки

Через Монобанк, Sense bank та А-банк можна також поповнити мобільний без комісії.

Поповнення рахунку в Монобанку та А-банку подібне. Обираєте пункт “Поповнення мобільного”, вводите номер або обираєте потрібний з телефонної книги. Вказуєте суму.

Для оплати через Sense bank потрібно обрати “Перекази/Платежі” – “Платежі”- “Vodafone”. Вносите номер та суму.

Portmone дозволяє поповнювати рахунок без комісії лише користувачам, що зареєструвалися та прив’язали номер в обліковому записі.


Читайте також:

Поділитися новиною: