fbpx
КОШТ

eSIM Vodafone: як замінити фізичну сім-карту на віртуальну

Розповідаємо як правильно замінити стару фізичну SIM-карту на eSIM від Vodafone зі збереженням номера телефону. Також читайте для яких моделей телефонів підходить eSIM Vodafone та як її активувати через налаштування.

Моделі телефонів, які підтримують eSIM Vodafone

  • iPhone XS, XR, SE (другого покоління) та всі новіші моделі;
  • Samsung серії Fold, Galaxy S20 та новіші моделі цієї серії
  • Pixel 2 на всі новіші моделі; 
  • Sony Xperia 1 IV, Huawei P40, Xiaomi 12T PRO та лінійка Xiaomi 13. 

Для перевірки доступності цієї функції відкрийте налаштування та знайдіть розділ “Мобільна мережа” чи “Стільникові дані”. Після загальної інформації про налаштування мережі мобільного зв’язку та її режимів має бути функція “Додати картку eSIM”.

Як замінити SIM на eSIM від Vodafone

Для заміни вже існуючої сім-карти на eSIM є спеціальний тариф “Віртуальна eSIM для заміни звичайної SIM-карти”. Після покупки, на вказаний вами email, надійде QR- код для активації віртуальної сім-карти. Активація відбувається стандартним чином через налаштування. Тарифний план та номер телефону буде збережено після закінчення активації. Однак контакти, SMS та історія викликів, які зберігалися на SIM-картці, не переносяться. 

Як замінити SIM на eSIM від Vodafone

Як активувати eSIM Vodafone у смартфоні:

  1. В налаштуваннях смартфону зайдіть в розділ “Мобільна мережа” або “Сім-карти”;
  2. Натисніть на кнопку “Додати eSIM” чи “Менеджер eSIM” та відскануйте QR- код або перейдіть за посиланням, отриманими після купівлі eSIM;
  3. Далі потрібно активувати власний профіль та вказати своє ПІБ, дату народження, паспорті дані, тощо. Потім підтвердити використання eSIM. 
Як підключити eSIM Vodafone

Читайте також:

Поділитися новиною: