fbpx
КОШТ

Як отримати професію оператора БПЛА у війську: покрокова інструкція

Кожен охочий стати оператором БПЛА може звернутися до Центрів рекрутингу української армії та пройти безплатне багатоетапне навчання. Про це повідомили у Міноборони.

Після закінчення навчання всі кандидати служитимуть операторами БПЛА в обраній військовій частині.

Стати оператором може будь-яка людина віком від 18 років. Навчання проводитиме Victory Drones.  Наявність досвіду необов’язкова. Прийти до центру можна з повісткою про уточнення даних та без неї.

Як проходитиме навчання на оператора БПЛА

Спершу майбутній оператор БПЛА пройде онлайн-курси. Якщо результат буде позитивний – він зможе перейти на наступний етап.

На другому етапі людина спілкується з фахівцями Victory Drones і бере на себе зобов’язання після навчання потрапити в Збройні сили України.

На третьому етапі особа протягом місця проходитиме офлайн та онлайн навчання. Зокрема, вчитиметься керувати БПЛА на полігонах та буде готуватися до проходження військової служби за контрактом в обраній військовій частині.

Далі кандидата направлять до проходження базової загальновійськової підготовки. Вона міститиме тактичну медицину, психологічну допомогу у стресових ситуаціях та саморегуляцію. 

Після цієї підготовки військовослужбовець офіційно підтверджує свої навички оператора БПЛА, отримує відповідний сертифікат та направляється для проходження служби до обраної військової частини за своїм фахом.

Центри рекрутингу української армії є у Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Миколаєві, Мукачеві, Полтаві, Ужгороді, Харкові та інших містах. Дізнатись адреси Центрів рекрутингу можна за посиланням.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: