fbpx
КОШТ

У рекрутингових центрах повістки не вручатимуть – Міноборони

У центрах рекрутингу до Сил оборони, які відкриваються в Україні, повістки вручати не будуть. Це заявив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін під час відкриття першого центру рекрутингу в Києві.

За словами Лазуткіна, головна перевага центрів – можливість вибору спеціальності у лавах збройних сил, адже в кожній бригаді є вакансії, які треба заповнювати людьми.

“За великим рахунком це – сервіс, куди людина приходить і може отримати будь-яку інформацію про те, які є спеціальності і де себе можна знайти відповідно до своєї цивільної спеціальності, військово-облікової спеціальності. Тут не буде людині вручено повістку” – конкретизував Лазуткін.

Також речник додав, що в рекрутингових центрах триває “супровід” військовозобов’язаних, і в питаннях військової частини, куди потрапить людина, і щодо контракту.

Нагадаємо, згідно з новим закону про мобілізацію, дані в ТЦК потрібно оновити впродовж двох місяців після набуття законом чинності. Це може бути як фізичний візит в підрозділи ТЦК чи ЦНАПки, так і онлайн-оновлення через електронний кабінет військовозобов’язаного.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: