fbpx
КОШТ

Як дістатися до аеропорту у Кракові: детальна інформація

Міжнародний аеропорт імені Яна Павла II Краків-Баліце (Krakow Airport im. Jana Pawla II, KRK) знаходиться на відстані 15 кілометрів від центру Кракова. Нижче розповімо вам про всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси та застосунки для цього використати.

До аеропорту можна доїхати громадськими автобусами, потягами, шатлами. Час руху автобуса та потягу до аеропорту становить 20-30 хвилин, залежно від зупинки. Доступні громадський транспорт, контакти шатлів і таксі можна переглянути на сайті аеропорту у розділі “Transport”.

У Кракові працюють сервіси Bolt та Uber. Орієнтовна вартість доїзду з аеропорту в центр міста становить 57 злотих.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Як доїхати до аеропорту Кракова міськими автобусами

Ціна на проїзд у громадському транспорті Кракова залежить від виду квитка:

  • 20-хвилинний квиток: дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок у будь-якому напрямку протягом 20 хвилин. Ціна повного квитка — 4 злотих;
  • 60-хвилинний квиток або 1 проїзний: дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок у будь-якому напрямку протягом години, або одиночну поїздку. Ціна повного квитка — 6 злотих;
  • 24-годинний квиток: дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок у будь-якому напрямку протягом доби Ціна повного квитка — 17 злотих у межах Кракова, 22 злотих — для поїздок за межі міста;
  • тижневий квиток: дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок у будь-якому напрямку протягом 7 днів. Ціна повного квитка — 56 злотих у межах Кракова, 68 злотих — для поїздок за межі міста;
  • сімейний квиток: дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок для максимум п’яти осіб (не більше ніж два дорослих та три дитини) протягом 24 годин. Ціна квитка — 25 злотих;

Також, доїхати до аеропорту можна за новим місячним проїзним у транспорті Кракова.

Ознайомитися з усіма видами та цінами квитків можна за посиланням.

Квитки на міський автобус можна придбати у автоматах з продажу квитків (адреси – за посиланням), або через мобільні застосунки mKK (Android, iOS), “SkyCash” (Android, iOS).

Актуальний розклад та час відправлення автобусів з будь-якої зупинки міста можна переглянути на сайті міського підприємства комунального транспорту, та у застосунках mobileMPK (Android, iOS) і Jakdojade (Android, iOS).

Аеропорт Краків. Розклад автобуса №300
Розклад автобуса №300 у застосунку MobileMPK 

Щоб доїхати до аеропорту Кракова орієнтуйтесь на автобуси, які прямують до зупинки Krakow Airport. Це автобуси № 209, №300, а також нічний автобус №902.

Автобус №209 відправляється кожну 1-2 години від центральної зупинки Salwator 05, починаючи з 3:54 ранку.  Останній рейс — о 23:10. Кінцева зупинка маршруту — Mnikow Skaly. Аеропорт є проміжною зупинкою цього маршруту. Перший автобус маршруту Salwator —  Mnikow Skaly прибуває в аеропорт о 4:13, останній — о 23:29.

 У зворотному напрямку автобус, в основному, слідує за скороченим маршрутом — від станції Morawica Centrum, з інтервалом 1,5-2 години. Від зупинки Mnikow Skaly автобус відправляється о 6:16, 11:41, 18:31, 20:41. Перший рейс скороченого маршруту Morawica Centrum — Salwator прибуває в аеропорт о 4:43, останній — о 0:03. У центрі Кракова автобус проходить зупинки Bielany Szkola 02, Na Krepaku 02, Przegorzaly Obwodnica 02, Glinnik 02, Benedyktowicza 02, Wodociagowa 02, Malczewskiego 02.

Графік руху автобуса (натисніть на потрібну зупинку і побачите найближчий час відправлення від неї потрібного автобусу)

Аеропорт Краків. Маршрут автобуса №209

Автобус №300 курсує за маршрутом  Os.Podwawelskie — Krakow Airport кожні півгодини. Перший рейс від зупинки Os. Podwawelskie відправляється о 4:36, а останній — о 22:39. У зворотному напрямку перший автобус від аеропорту вирушає о 5:17, а останній — о 23:07. У центрі Кракова автобус проходить зупинку Rondo Grunwaldzkie 03.

Графік руху автобуса

Аеропорт Краків. Маршрут автоуса №300

Нічний автобус №902 щогодини курсує за маршрутом Dworzec Glowny Wschod — Krakow Airport. Від центральної зупинки Dworzec Glowny Wschod автобус відправляється щогодини з 0:05, до 4:05. У зворотному напрямку автобус відправляється від аеропорту щогодини, з 0:00 і до 5:00. У центрі міста автобус проходить зупинки Zielony Dol 01, Na Krępaku 02, Bielańskie Skały 02, Przegorzały Obwodnica 02, Malczewskiego 02, Uniwersytet Jagielloński 02, Teatr Słowackiego 02, Stary Kleparz 02.

Графік руху автобуса

Аеропорт Краків. Графік нічного автобусу №902

Як доїхати до аеропорту у Кракові залізницею

Залізнична зупинка Krakow Lotnisko/Airport розташована біля пасажирського терміналу аеропорту. Доїхати до аеропорту можна потягами залізничного оператора Koleje Malopolskie. Квиток в одну сторону коштує 21 злотий.  Вартість місячного квитка — 155 злотих. Квитки можна придбати у касі чи в автоматах на платформі, або онлайн на сайті Koleje Malopolskie, чи за допомогою застосунку Jakdojade (Android, iOS).

Переглянути актуальний розклад руху потягів від потрібної станції можна на сайті Koleje Malopolskie або у застосунку (Android,iOS) чи на сайті rozklad.pkp (сайт має українську версію).

До аеропорту зручніше всього дістатися потягами від станції Wieliczka Rynek-Kopalnia, які відправляються до аеропорту кожні півгодини-годину. Перший потяг вирушає о 5:10, останній — о 23:10. Потяг проходить через головну станцію міста — Krakow Glowny. Окремі рейси слідують скороченим маршрутом, а станція Krakow Glowny є для них початковою. Вночі звідси до аеропорту відправляються потяги о 3:26 та 4:36.

З аеропорту до станції Wieliczka Rynek-Kopalnia перший потяг відправляється о 4:17, а останній — о 22:17. Рейси о 9:47, 10:47, 11:47, 12:47, 23:17, 0:38 — скорочені. Їх кінцева зупинка — Krakow Glowny.


Корисний текст? Подякуйте редакції 33 гривнями на каву 

Читайте також:

Поділитися новиною: