fbpx
КОШТ

Як дістатися до аеропорту у Гданську: детальна інформація

Аеропорт імені Леха Валенси ( Port Lotniczy Gdansk im. Lecha Walesy, GDN) знаходиться на відстані 15 кілометрів від центру міста. Нижче розповімо вам про всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси та застосунки можна для цього використати.

До аеропорту можна доїхати громадськими автобусами, потягами, шатлами. Часу руху автобуса до аеропорту становить 30-50 хвилин в залежності від зупинки. Доступні автобуси, контакти шатлів і таксі можна переглянути на сайті аеропорту в розділі “Do Yazd”. Також в Гданську працюють сервіси Bolt та Uber. Орієнтовна вартість доїзду з аеропорту в центр міста від 45 злотих. 

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Як доїхати до аеропорту Гданська міськими автобусами

Ціна повного квитка на разовий проїзд до будь-якої зупинки Гданська складає 4,80 злотих.В місті діє денний проїзний без обмеження за кількістю поїздок вартістю 22 злотих. 

Квитки на міський автобус можна придбати:

  • в автоматі на зупинці чи в кіоску для преси;
  • через мобільний застосунок SKM Mobile  (Android, iOS);
  • на сайті електронного продажу квитків Trojmiasto.pl

Актуальний розклад та час відправлення автобусів з будь-якої зупинки міста можна переглянути на сайті управління міського транспорту Гданська. 

Також розклад руху громадського транспорту для найбільших польських міст можна переглянути у додатку mobileMPK (Android, iOS).

Аеропорт Гданськ. Графік руху автобусу №110

Щоб доїхати до аеропорту Гданська орієнтуйтесь на автобуси, які прямують до зупинки Port Lotniczy. Це автобуси №110, №120, №122, №210, а також нічний автобус №3.

Автобус №110 відправляється від зупинки Wrzeszcz PKP кожні 20 хвилин. Виходить на маршрут о 4:52, а останній рейс вирушає о 22:13.  Перший автобус від аеропорту відправляється о 5:05 ранку, а останній — о 22:46. Інтервал рейсів — 20-30 хвилин. У центрі міста автобус проїжджає зупинки Plac Kolodziejskiego, Słowackiego і Zolnierzy Wykletych.
Повний графік руху автобуса дивіться за посиланням (натисніть на потрібну зупинку і побачите найближчий час відправлення від неї потрібного автобусу)

Аеропорт Гданськ. Маршрут автобусу №110

Автобус №120 прямує з зупинки Lostowice Swietokrzyska кожні 20-30 хвилин. Перший автобус виходить на маршрут о 4:09, а останній — о 22:34. Перший рейс від аеропорту о 4:58,  останній — о 23:22. У центральній частині автобус проходить зупинки Swietokrzyska, Havla, Piotrkowska, Jabloniowa, Lubowidzka, Stężycka, Budowlanych і Slowackiego. 

Графік руху автобусу

Аеропорт Гданськ. Маршрут автобусу №120

Автобус №122 курсує щогодини від зупинки Sopot Kamienny Potok, у місті Сопот, яке розташоване неподалік від Гданська. Перший автобус відправляється на маршрут о 4:25, а останній — о 21:00. Перший рейс від аеропорту о 5:38, останній — о 22:03. У центрі Гданська автобус проїжджає зупинки  Slowackiego та Zolnierzy Wykletych. 

Графік руху автобусу

Автобус №210 кожні півгодини відправляється від зупинки Osowa PKP починаючи з 5.29 ранку. Останній рейс — о 21:51. Кінцева зупинка автобуса — Dworzec Glowny. Зупинка Port Lotniczy є проміжною на маршруті. Час їзди від початкової зупинки складає 25 хвилин. У зворотному напрямку автобуси з зупинки Dworzec Glowny відправляють кожні півгодини з 4:53 ранку. Останній рейс до зупинки Osowa PKP 01 — о 21:17. Час їзди від початкової зупинки Dworzec Glowny до Port Lotniczy складає 37 хвилин. Зверніть увагу, що рейси о 4:30, 21:47 та 22:47 від зупинки Dworzec Glowny є скороченими. Port Lotniczy є кінцевою зупинкою цих маршрутів. У центрі міста автобус курсує через зупинки Podwale Grodzkie, Powstancow Warszawskich, Beethovena та Slowackiego.

Графік руху автобусу

Аеропорт Гданськ. Маршрут автобусу № 122

До аеропорту Гданська можна доїхати і нічним автобусом №3, який курсує щогодини від зупинки Dworzec Główny до Wrzeszcz PKP з заїздом в аеропорт, який є проміжною зупинкою на цьому маршруті. До аеропорту автобус прибуває о 23:43, 0:52, 2:52, 3:43 та о 4:43. У зворотному напрямку автобус відправляється від аеропорту о 23:17, 0:08, 1:17, 2:17, 3:08, 3:40, 4:08 та 4:50. У центрі міста автобус проходить зупинки Podwale Grodzkie, Szczęśliwa, Słowackiego, Żołnierzy Wyklętych, Kościuszki та Dmowskiego.

Графік руху автобусу

Аеропорт Гданськ. Маршрут автобусу №3

Як доїхати до аеропорту Гданська залізницею

До аеропорту Гданська можна доїхати потягами швидкісної залізниці SKM та Polregio. Зупинка Gdansk Port Lotniczy розташована біля пасажирського термінала Т2 та з’єднана з ним пішохідним мостом. 

Переглянути актуальний розклад руху потягів від потрібної станції можна на сайті Trojmiasto.pl , або ж, у застосунку  (Android,iOS) чи на сайті rozklad.pkp (сайт має українську версію). 

Квитки можна придбати у потязі чи в автоматах на платформі. Квиток коштує 5,50 злотих від будь-якої станції.

Аеропорт Гданська. Купівля квитків

Дістатися до аеропорту зручніше всього потягами, які їдуть від станції Gdansk Wrzeszcz, яка знаходиться за 5 кілометрів від центру міста. Перший потяг відправляється о 5:16, а останній  — о 22:59. Потяги до аеропорту курсують звідси кожні 20-40 хвилин з 5 до 23 години. Вночі до аеропорту курсує один потяг  — о 3:43. З аеропорту до станції Gdansk Wrzeszcz перший потяг вирушає о 4:33, а останній  — о 22:40. Потяги курсують кожні 20-40 хвилин. В нічний час доби потяги з аеропорту не курсують. У центральній частині міста потяги від станції Gdansk Wrzeszcz проходять через  зупинки Gdańsk Niedźwiednik, Gdańsk Brętowo та Gdańsk Jasień. 

Повний розклад потягів за посиланням.

Від зупинки Gdansk Oliwa, яка розташована на заході міста, до аеропорту відправляються потяги з інтервалом в 1-2 години. Перший — о 5:28, останній — о  22:46. Від аеропорту потяги курсують з інтервалом у 3-4 години. Перший — о 8:54, останній — о 22:40. Повний розклад потягів між станціями Gdansk Oliwa та Port Lotniczy за посиланням.

Дістатися до аеропорту можна і від центральної станції Gdansk Glowny. Однак, від цієї станції до аеропорту курсує лише один потяг на день — о 8:00. З аеропорту до станції Gdansk Glowny курсує також один потяг на добу  — о 7:11.


Корисний текст? Подякуйте редакції 33 гривнями на каву 

Читайте також:

Поділитися новиною: