fbpx
КОШТ

Як доїхати до аеропорту Катовіце: детальна інформація 

Міжнародний аеропорт Катовіце (Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice, KTW) розташований у селищі Пижовіце, на відстані 30 кілометрів від міста Катовіце. Нижче розповімо вам про всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси та застосунки для цього використати.

До аеропорту можна доїхати громадським транспортом та автобусами приватної компанії Matuszek, яка також надає послуги трансферу з аеропорту. 

Доступний громадський транспорт, контакти приватних перевізників і таксі можна переглянути на сайті аеропорту (сайт має українську версію).

У Катовіце працюють сервіси Bolt та Uber. Орієнтовна вартість доїзду з аеропорту в центр міста становить 102 злотих.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Як доїхати до аеропорту Катовіце міськими автобусами

Ціна на проїзд у громадському транспорті Катовіце залежить від виду квитка. Паперові квитки дорожчі за електронні. Існує кілька типів квитків:

  • 20-хвилинний квиток: дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок у будь-якому напрямку протягом 20 хвилин. Ціна повного паперового квитка — 4,60 злотих, повного електронного — 4 злотих;
  • 40-хвилинний квиток: дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок протягом 40 хвилин. Ціна повного паперового квитка — 5,60 злотих, повного електронного — 5 злотих;  
  • 90-хвилинний квиток: дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок протягом 90 хвилин, або одну безпересадкову подорож. Ціна повного паперового квитка — 6,60 злотих, повного електронного — 6 злотих;
  • груповий квиток: дозволяє групі до 5 осіб здійснити необмежену кількість поїздок протягом 90 хвилин, або одну безпересадкову подорож. Ціна повного паперового квитка — 13 злотих, повного електронного — 11,80 злотих.

Ознайомитися з усіма видами та цінами квитків можна за посиланням 

Пасажири можуть придбати квитки у автоматах на зупинках (адреса автоматів за посиланням), або через мобільні застосунки SkyCash (Android, iOS) та Jakdojade (Android, iOS).
Актуальний розклад та час відправлення автобусів з будь-якої зупинки міста можна переглянути на сайті (має українську версію) комунального транспорту Горношлезько-Заглебської метрополії (до якої належить Катовіце), та у застосунках mobileMPK (Android, iOS) і Jakdojade (Android, iOS).

Аеропорт Катовіце. Як доїхати в 2023 році - сервіси
Маршрут автобусу M11 у застосунку mpkMobile

Щоб доїхати до аеропорту з міста Катовіце орієнтуйтесь на автобуси, які прямують до зупинки Pyrzowice Port Lotniczy. Це автобуси ліній метрополій — AP, M11.

Автобус лінії AP курсує за маршрутом Katowice Sądowa — Pyrzowice Port Lotniczy кожні півгодини-годину. Перший рейс від центральної зупинки Katowice Sądowa відправляється о 4:00, а останній — о 0:30. Вночі автобус курсує о 1:30, 2:30 та 3:30. Час поїздки від початкової зупинки до аеропорту — 50 хвилин.

У зворотному напрямку від аеропорту до зупинки Katowice Sądowa автобус курсує кожні півгодини-годину. Перший рейс — о 4:20, останній — о 0:20. Нічні рейси —  о 1:20, 2:20 та 3:20.

У центрі міста Катовіце автобус проходить зупинку Katowice Strefa Kultury2.

Графік руху автобусу (натисніть на потрібну зупинку і побачите найближчий час відправлення від неї потрібного автобусу)

Аеропорт Катовіце. Маршрути лінії. Як доїхати в 2023 році

Автобус лінії M11 курсує за маршрутом Katowice Sądowa – Siedliska Cargo щогодини. Перший рейс від зупинки Katowice Sądowa — о 4:32, останній — о 23:24. Вночі автобус не курсує. Зупинка Pyrzowice Port Lotniczy є проміжною на маршруті. Перший автобус від Katowice Sądowa проходить аеропорт о 5:43, останній — о 21:46. Час їзди від початкової зупинки до аеропорту — 77 хвилин.

У зворотному напрямку перший автобус від зупинки Siedliska Cargo відправляється о 6:13, останній — о 22:13. Цей маршрут, в основному, є скороченим. Більшість автобусів виходять на рейс саме від аеропорту, з інтервалом в одну годину. Перший рейс від аеропорту — о 3:21, останній — о 22:20.

У центрі Катовіце автобус проходить зупинки Katowice Plac Wolności, Katowice Sokolska, Katowice Chorzowska, Koszutka Kościół, Koszutka Iłłakowiczówny, Józefowiec Szczecińska, Józefowiec Szpital, Bytkowska Centrum Targowe, Bytków Kościół, Rogoźnik Narutowicza, Rogoźnik Szkoła, Dobieszowice Skrzyżowanie, Siemonia Kościół, Sączów Remiza.

Графік руху автобусу

Аеропорт Катовіце. Маршрут лінії М11. Як доїхати у 2023 році

Деякі автобуси курсують до аеропорту Катовіце з сусідніх містечок, без заїзду у місто Катовіце. Їх розклад можна знайти на сайті комунального транспорту Горношлезько-Заглебської метрополії.


Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Читайте також:

Поділитися новиною: