fbpx
КОШТ

Як дістатися до аеропорту Гамбурга: детальна інструкція

Міжнародний аеропорт Гамбург (Flughafen Hamburg, HAM) знаходиться за 10 кілометрів від центру Гамбурга. Нижче розповімо вам про всі можливі способи дістатися до аеропорту, а також порадимо, які онлайн-сервіси та застосунки для цього використати.

Flughafen Hamburg – єдиний діючий аеропорт Гамбурга, має два термінали. Аеропорт працює цілодобово.

До аеропорту можна доїхати міським транспортом (автобусом або залізницею) чи на таксі. Інформація про доступний транспорт та їх контакти можна переглянути на сайті аеропорту. 

Також у Гамбурзі працюють сервіси Bolt та Uber. Орієнтовна вартість доїзду з аеропорту в центр міста становить 32 євро.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Громадський транспорт до аеропорту Гамбурга: ціни та квитки

До аеропорту Гамбурга можна доїхати міським транспортом: автобусами (денними і нічними) або міською залізницею S-Bahn. Аеропорт Гамбурга знаходиться у тарифній зоні Hamburg АB, яку потрібно обрати під час купівлі квитка з центру міста.

Щоб доїхати до аеропорту Гамбурга можна придбати квиток на одну поїздку, який коштуватиме 3,60 євро у межах Гамбурга, або, денний повний квиток за 8,40 євро для будь-якої кількості поїздок.

Детальнішу інформацію про тарифні зони Гамбурга, всі види та ціни квитків на громадський транспорт читайте за посиланням.

Квитки можна придбати у квиткових автоматах, встановлених майже біля кожної зупинки, а також у мобільних автоматах, що встановлені в усіх автобусах та трамваях. Також квитки можна придбати онлайн через мобільний застосунок HVV (Android, iOS).

Актуальний розклад та час відправлення автобусів з будь-якої зупинки міста можна переглянути на сайті міського підприємства комунального транспорту Гамбурга та у застосунку HVV (Android, iOS

Міські автобуси до аеропорту Гамбурга: маршрути та розклад

Щоб доїхати до аеропорту Гамбурга орієнтуйтесь на автобуси, які прямують до зупинки Hamburg Airport. Це автобуси №274, 292, 392, X95, 606. Автобусна зупинка знаходиться перед терміналом 1.

Автобус №274 курсує за маршрутом Ohlsdorf – Hamburg Airport. Це – спеціальний нічний автобус, який їздить тільки по суботах та неділях між аеропортом та зупинкою Ohlsdorf. Ohlsdorf – це велика станція метро та міської залізниці. 

Перший автобус від зупинки Ohlsdorf відправляється о 1:09, останній – о 3:49. Час їзди до аеропорту від початкової зупинки – 10 хвилин. Інтервал рейсів 20-40 хвилин.

У зворотному напрямку від аеропорту перший автобус відправляється о 0:44, останній – о 4:11. Інтервал рейсів 20-40 хвилин.

Повний графік руху автобуса

Аеропорт Гамбург. Маршрут автобуса 274
Маршрут автобуса №274

Автобус №292 курсує за маршрутом Ochsenzoll – Lattenkamp. Аеропорт – проміжна зупинка маршруту. Перший автобус від зупинки Ochsenzoll відправляється о 4:06, останній – о 0:07. Час їзди до аеропорту від початкової зупинки – 17 хвилин. Інтервал рейсів 10-20 хвилин.

У зворотному напрямку перший автобус від зупинки Lattenkamp відправляється о 5:40. Час їзди до аеропорту від зупинки Lattenkamp – 17 хвилин. Інтервал рейсів 10-20 хвилин.

У центральній частині Гамбурга автобус проходить зупинки Rontgenstrae, Zeppelinstrasse, Alsterdorfer Damm, Heselstucken, Lufthansa-Basis (Haupteingang), Lufthansa-Basis.
Повний графік руху автобуса (зверніть увагу, що деякі рейси слідують за скороченим маршрутом і аеропорт може бути кінцевою/початковою зупинкою)

Аеропорт Гамбург. Маршрут автобуса 292
Маршрут автобуса №292

Автобус №392 курсує за маршрутом Nienstedten – Ohlsdorf. Аеропорт – проміжна зупинка маршруту. Перший автобус від зупинки Nienstedten відправляється о 6:02 (рейси о 5:21 та 5:31 – за скороченим маршрутом – від зупинки Elbgaustrae), останній – о 21:59. Час їзди до аеропорту від початкової зупинки – 1 година 22 хвилини. Інтервал рейсів 20-30 хвилин.

У зворотному напрямку перший автобус від зупинки Ohlsdorf (знаходиться неподалік аеропорту) відправляється о 5:30, останній – о 20:36. Час їзди до аеропорту від зупинки Ohlsdorf – 13 хвилин. Інтервал рейсів 20-30 хвилин.

Майже всі зупинки автобуса знаходяться у центральній частині Гамбурга

Повний графік руху автобуса (зверніть увагу, що деякі зупинки на кількох рейсах з позначками у розкладі – тільки для висадки пасажирів)

Аеропорт Гамбург. Маршрут автобуса 392
Маршрут автобуса №392

Експрес-автобус №X95 курсує за маршрутом Bf. Pinneberg – Hamburg Airport. Це – автобус для доїзду до аеропорту пасажирів із округів та районів поза межами Гамбурга. Перший автобус від зупинки Bf. Pinneberg відправляється о 4:26, останній – о 23:56. Час їзди від початкової зупинки до аеропорту – 29 хвилин. Інтервал рейсів – 30-60 хвилин.

У зворотному напрямку перший автобус від аеропорту відправляється о 4:27, останній – о 0:39. Інтервал рейсів – 30-60 хвилин.

Автобус не проходить через центр Гамбурга

Повний графік руху автобуса ( зверніть увагу, що деякі автобуси слідують за скороченим маршрутом)

Аеропорт Гамбург. Маршрут автобуса Х95
Маршрут автобуса №Х95

Нічний автобус №606 курсує за маршрутом Rathausmarkt – Langenhorn Markt. Аеропорт – проміжна зупинка маршруту. Перший автобус від зупинки Rathausmarkt відправляється о 1:01, останній – о 4:01. Час їзди від початкової зупинки до аеропорту – 40 хвилин. Інтервал рейсів – кожні півгодини. 

У зворотному напрямку перший автобус відправляється о 0:42, останній – о 4:10. Час їзди від початкової зупинки (знаходиться неподалік аеропорту) до аеропорту – 5 хвилин. Інтервал рейсів – кожні півгодини.

У центральній частині Гамбурга автобус проходить зупинки Gerhart-Hauptmann-Platz, Hauptbhf./Mönckebergstr. , Hauptbahnhof/Kirchenallee , Gurlittstraße, AK St. Georg , Graumannsweg, Mundsburger Brücke, Averhoffstraße, Zimmerstraße, Hans-Henny-Jahnn-Weg , Gertigstraße, Goldbekplatz, Dorotheenstraße.

Повний графік руху автобуса ( зверніть увагу, що деякі автобуси слідують за скороченим/зміненим маршрутом)

Аеропорт Гамбург. Маршрут автобуса 606
 Маршрут автобуса №606

Як доїхати до аеропорту Гамбурга міською залізницею?

До аеропорту Гамбурга можна доїхати потягами міської залізниці. Станція S-Bahn “Hamburg Airport (Flughafen) знаходиться поруч з терміналами аеропорту.

Аеропорт Гамбурга. Карта міської залізниці.
Карта міської залізниці Гамбурга

Потяги міської залізниці S1 курсують за маршрутом Wedel – Hamburg Airport. Перший потяг відправляється від станції Wedel о 4:03, останній – о 0:03. Нічні рейси о 3:51 та 4:11 – скорочені від зупинки Altona. Час їзди від станції Wedel до аеропорту – 1 година 6 хвилин. Інтервал рейсів – кожні 10-20 хвилин. 

У зворотному напрямку від аеропорту перший потяг від аеропорту – о 4:33, останній – о 0:13. Інтервал рейсів – кожні 10-20 хвилин. 

У центральній частині Гамбурга потяги зупиняються на зупинках Altona, Königstraße, Reeperbahn, Landungsbrücken, Stadthausbrücke, Jungfernstieg, Hamburg Hbf, Berliner Tor, Landwehr, Hasselbrook, Friedrichsberg, Barmbek, Alte Wöhr (Stadtpark), Rübenkamp (City Nord), Ohlsdorf.

Повний графік руху міської залізниці ( зверніть увагу, що деякі потяги слідують за скороченим маршрутом)


Читайте також:

Поділитися новиною: