fbpx
КОШТ

Поїздки Німеччиною за 49 євро: умови проїзного та де його придбати

З 1 травня у Німеччині почав діяти єдиний місячний проїзний квиток Deutschlandticket, який дозволяє подорожувати низкою видів громадського транспорту за 49 євро на місяць без обмежень за кількістю поїздок. Нижче розповідаємо, що таке Deutschlandticket і як його оформити.

Умови місячного проїзного Deutschlandticket в Німеччині

Deutschlandticket — це іменний квиток, який діє цілодобово на всій території Німеччини. Квиток дозволяє подорожувати всіма міськими та регіональними муніципальними автобусами, потягами метро, трамваями та регіональними поїздами другого класу “Regionalbahn” або “Regionalzug” ( у розкладі вони маркуються позначками “RB” та “RE”). Квиток не можна використовувати на міжміських поїздах Deutsche Bahn (наприклад, IC, EC та ICE), автобусах далекого прямування та таких провайдерів, як FlixTrain. 

Квиток Deutschlandticket доступний лише у вигляді щомісячної передплати. Deutschlandticket є персональним та не підлягає передачі друзям чи членам родини. У такому випадку вони будуть оштрафовані квитковим контролем.

Deutschlandticket не включає в себе перевезення тварин чи велосипедів. Для цього, потрібно купувати окремі квитки.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися

Де і як придбати Deutschlandticket?

Придбати підписку на квиток можна на сайтах Deutsche Bahn, Deutschlandticket, у застосунках Deutsche Bahn Navigator (Android, iOS) та Dein Deutschlandticket (Android, iOS) або в туристичних центрах Deutsche Bahn по Німеччині. Також квиток можна придбати через застосунки сайтів міського транспорту. Перелік посилань на застосунки для найбільших німецьких міст:

  • Берлін – BVG Tickets (Android, iOS)
  • Гамбург –  hvv – ÖPNV Tickets & Fahrinfo ( Android, iOS)
  • Мюнхен – MVV-App (Android, iOS)
  •  Кельн – KVB-App (Android, iOS)
  • Франкфурт-на-Майні – Frankfurt Transport RMV VGF DB (Android, iOS)
  • Штутгарт – VVS Mobil (Android, iOS)
  • Дортмунд – DOplus (Android, iOS)
  • Дюссельдорф – Rheinbahn (Android, iOS)
  • Бремен – FahrPlaner (Android, iOS)

Придбати Deutschlandticket в автобусах чи квиткових автоматах не можна.

Ви можете обрати тип квитка — цифровий квиток на телефоні, який буде відображатися в застосунку, а також надійде на електронну пошту у форматі PDF  або електронна картка з чіпом, яка буде відправлена вам поштою. Щоб підписка стала дійсною з наступного місяця, вам потрібно придбати її до 20 числа поточного місяця. Квиток не передбачає знижок, його річна ціна складе 588 євро.

Проїзний квиток в Німмечині Deutschlandticket
Deutschlandticket у цифровому варіанті

Якщо ви вже маєте будь-яку іншу підписку на громадський транспорт Німеччини, то замінити її на Deutschlandticket можна також у застосунках міських транспортних компаній.

Проїзний квиток в Німмечині Deutschlandticket. Фізична картка
Deutschlandticket – у вигляді електронної картки

Якщо ви хочете скасувати підписку на Deutschlandticket, то це потрібно зробити не пізніше 10 числа календарного місяця, до того, як стягнеться плата за цей місяць. Скасувати передплату можна на сайті або у застосунку Deutsche Bahn, або на сайті Deutschlandticket.


Корисний текст? Подякуйте редакції 33 гривнями на каву 

Читайте також:

Поділитися новиною: