fbpx
КОШТ

Viber додав ідентифікацію мобільних дзвінків: як налаштувати

Користувачі Viber можуть дізнатися, кому належить невідомий номер під час звичайних мобільних дзвінків. Функція працює під час вхідних дзвінків через Rakuten Viber та мобільну мережу. Раніше функція давала можливість налаштувати ідентифікацію лише шахрайських дзвінків.

Ім’я користувача відображатиметься на найчастішому варіанті, як його записали інші користувачі застосунку. Після завершення виклику користувачі зможуть набрати номер ще раз, повідомити про спам, розпочати чат або зберегти контакт.

Зверніть увагу, що ця функція тільки впроваджується, тому у вас може бути не доступною. Однак найближчим часом вона з’явиться в усіх користувачів Viber. Також вона доступна лише для Android.

Для увімкнення ідентифікації абонентів необхідно перейти у розділ “Додатково” – “Параметри” – “Виклики й повідомлення”. Також у цьому розділі можна вимкнути ідентифікацію себе в інших користувачів.

Як включити ідентифікацію абонентів
Як включити ідентифікацію абонентів

Нагадаємо, Viber запустив стислий переказ повідомлень у чатах. Функція працює на основі штучного інтелекту ChatGPT, він може аналізувати від 5 до 100 непрочитаних повідомлень та виокремлювати з них ключові пункти в одному повідомленні у форматі стислого резюме.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: