fbpx
КОШТ

Вагони Київ-Відень обмежено до Будапешта: що робити?

Безпересадкові вагони Київ-Відень часто затримуються на угорському кордоні через збій прикордонної облікової системи. У такому випадку, через велику затримку, вагони обмежуються до станції Будапешт. Отже, як повідомляє Укралізниця в Телеграмі, пасажирам з Відня до Києва і навпаки потрібно діставатися з додатковою пересадкою.

Як дістатися з Будапешта до Відня?

Якщо пасажири прямують з Києва до Відня, а безпересадковий вагон завершує маршрут у Відні, вони можуть пересісти зі своїм квитком на будь-який потяг до Відня. Поїзди зі станції Будапешт-Келеті відправляються щогодини. Це та сама станція, на яку прибувають вагони з Києва.

Як дістатися з Будапешта до Києва?

Якщо вагони з Відня завершили маршрут у Будапешті, пасажири так само мають право на гарантовану пересадку. Вагони до Києва курсують у складі потяга ЕС 149 “Хортобадь” Відень-Захонь, який відправляється о 16:42. У Відні пасажири можуть сісти на цей потяг з квитками до Києва та доїхати ним до Будапешта.

Далі, потрібно пересісти у прямі вагони до Києва, які будуть причеплені до цього ж потяга у Будапешті.

Для поїздки між Будапештом і Віднем не потрібно жодних додаткових квитків. Право на поїздку надає квиток придбаний в українські вагони. Час поїздки між Віднем і Будапештом – 2,5 години.

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: