fbpx
КОШТ

Сервіси для пошуку квитків на автобус в Україні

На яких сайтах та застосунках зручно шукати квитки на рейси міжміського та міжнародного автобусного сполучення України – далі у тексті.

Придбати квитки можна як на сайтах перевізників, так і на спеціальних сайтах-агрегаторах, які збирають інформацію від різних автобусних компаній і пропонують квитки на рейси українських та міжнародних перевізників.

Пошук квитків через сайти перевізників

Найбільшими перевізниками в Україні є компанії FlixBus, LikeBus, Автолюкс, ByBus, KlrBus. Автобуси цих перевізників працюють на міжміському та міжнародному сполученні України. Квитки на ці рейси можна придбати онлайн через сайти перевізників – FlixBus, LikeBus, KlrBus, Автолюкс, ByBus, та у застосунках FlixBus (Android, iOS), Автолюкс (Android, iOS).

Сайти вказаних перевізників пропонують квитки за схожим алгоритмом. Зокрема, під час вибору квитка система пропонує як прямі квитки, так і варіанти з пересадками. Також більшість сайтів перевізників надають інформацію про наявність зручностей у салоні автобусу – туалет, розетки, WI-FI, тощо.

Сайти перевізників пропонують як електронні квитки, з якими можна одразу проходити на посадку, так і квитки, які перед посадкою потрібно роздруковувати або обмінювати у касі автостанції – звертайте увагу на відповідні позначки при купівлі квитка. 

Перевізник Автолюкс. Пошук квитків
Пошук квитків через сайт перевізника Автолюкс

Пошук квитків через сайти-агрегатори

Так само квитки можна придбати на спеціальних сайтах-агрегаторах – Busfor, Приватбанк квитки, Infobus, Tickets.ua, InBus.ua, Proizd чи Укрпас. На цих сайтах зручно шукати квитки на автобуси дрібних перевізників, які останнім часом переорієнтувалися на міжнародні маршрути (особливо, між Україною та Польщею).

Квитки на автобус можна також шукати і на сайті для пошуку попутного авто – сервісу “Блаблакар”. Втім, власники  “Блаблакар” придбали сервіс Busfor, тож обидва сервіси мають ідентичну базу. 

Під час пошуку квитків на сайтах-агрегаторах можна обрати фільтри, відповідно до яких будуть показані автобуси. Зокрема, це – ціна квитка, часу у дорозі, час відправлення та час прибуття. 

Сайт-агрегатор Busfor. Пошук квитків
Пошук квитків через сайт-агрегатор Busfor

На сервісах-агрегаторах можна придбати як внутрішні, так і міжнародні квитки. Під час оформлення квитка на автобус за кордон прізвище та ім’я необхідно вказувати латинськими літерами, відповідно до документа, за яким буде здійснено поїздку.

Сайти-агрегатори пропонують кілька видів квитків – електронні (їх можна не роздруковувати); квитки, які підлягають обміну на оригінал – їх можна отримати лише на автостанції відправлення; квитки, які необхідно роздрукувати – це можна зробити самостійно або у касі автовокзалу.

Рейси з електронними квитками відображаються одразу під час вибору квитка,  на сайті Busfor, та мають позначку «можна не роздруковувати». На цих рейсах перевізники дозволяють пред’явити квиток з екранів гаджетів. 

На сайті Приватбанк квитки інформація про тип квитка відображається на етапі бронювання. Квиток можна роздрукувати:

  • через “Архів квитків” у Приват24 або на сайті bilet.pb.ua;
  • через термінал самообслуговування в меню «Роздрукувати квитанцію» за кодом;
  • у касі австостанції відправлення, якщо це передбачено умовами квитка у бланку. 

Зауважимо, що один і той самий рейс може мати різну ціну на різних сайтах. Для прикладу, візьмемо рейс Київ-Одеса перевізника “Автолюкс”  відправленням 25 липня о 10:30 від метро Видубичі.

На сайті перевізника Автолюкс квитки на вказаний рейс доступні за 585 гривень. В той час, як на агрегаторі Приватбанк квитки ціна квитків на цей рейс – 597 гривень, а на Busfor та Proizd – взагалі 655 гривень.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: