fbpx
КОШТ

Укрзалізниця відкриває онлайн-продаж квитків в Австрію та Угорщину

З 18 березня Укрзалізниця розпочинає продаж квитків до Австрії та Угорщини в онлайн-режимі. На першому етапі онлайн-квитки будуть доступні у сполученні Україна — Австрія та зворотно.

Придбати квитки можна буде через застосунок Укрзалізниці (AndroidiOS), а для прямого поїзда Київ — Відень знадобиться верифікація акаунту через сервіс Дія.Підпис.

На другому етапі доступними онлайн стануть також квитки на маршруті Україна — Угорщина на поїзди, що прямують в Австрію транзитом через Угорщину, тобто Київ — Будапешт — Відень та Чоп — Будапешт — Відень.

Прямі сполучення Україна — Угорщина (Мукачево — Дебрецен, Мукачево — Будапешт, Чоп — Захонь) з’являться в застосунку трохи пізніше.

Для приготувань до продажу квитків онлайн Укрзалізниця з 12 березня тимчасово призупиняє продаж квитків через міжнародні каси на прямий поїзд Київ — Відень — Київ на дати відправлень, починаючи з 18 березня. Обмеження триватиме безпосередньо до відкриття онлайн-продажів.

Тобто, 18 березня продаж квитків відновиться на повну глибину продажів (20 діб) вже в онлайні. Тимчасове обмеження не торкнеться поїзда Чоп — Відень — Чоп. Станом на зараз, квитки на поїзд Чоп — Відень та зворотно доступні фактично на всі дати.

Квитки, знижки та поради. Telegram-канал про подорожі
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: