У суботу, 15 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 08.00 до 23.00. Інформацію повідомила компанія з управлення електромережами “Укренерго”.
Причини – знижена робота сонячних електростанцій через хмарність, а також вихід у ремонт енергоблока АЕС. Водночас споживання критичної інфраструктури не обмежуватимуть.
Як раніше повідомляв КОШТ, відключень світла загалом стало менше, оскільки вивели з ремонту один з енергоблоків АЕС і генерації стало більше. Водночас сьогодні також завершили ремонт однієї з високовольних ліній, якою імпортують електроенергію в Україну. Це також дозволить застосувати допомогу інших країн.
Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися
Також за темою:
- Субсидія на електроенергію 2024: як оформити або поновити
- Підзарядити телефон чи попрацювати: як знайти заклад із генератором
- Карта стійких до блекаутів інтернет-провайдерів доступна по всій Україні
- На випадок блекауту: як розрахувати потрібну потужність зарядної станції
- Руйнування ТЕС навіть в окремих містах призведе до блекаутів по всій Україні: пояснення