fbpx
КОШТ

Карта стійких до блекаутів інтернет-провайдерів доступна по всій Україні

Перевірити готовність інтернет-провайдерів до можливих тривалих відключень електроенергії та залишити заявку на підключення до цього провайдера можна на мапі, створеній Міністерством цифрової трансформації на платформі компанії “Лун”.

Донедавна мапа була доступна лише для Київської, Львівської та Одеської областей, однак відтепер скористатись нею можуть мешканці всіх областей. Мапа показує, чи може провайдер у конкретному будинку дати доступ до інтернету від 4 до 72 годин під час відключень.

Також тепер користувач може перевірити оцінки інших користувачів про те, чи працює інтернет під час знеструмлень протягом того проміжку часу. Детальніше про те, як користуватися картою від “Лун”.

Мапа стійких до блекаутів інтернет-провайдерів
Мапа стійких до блекаутів інтернет-провайдерів

Для підключення варто обрати провайдера з оптоволоконною технологією xPON. Без додатково центрального живлення вона може працювати до 3 діб. Також технологія має найбільшу швидкість передачі даних та найкращу стабільність роботи.

Провайдери, які забезпечують інтернет на понад 4 години в умовах знеструмлень, можуть написати лист на пошту [email protected] з темою “Стійка Україна” і теж потрапити до карти.

Нагадаємо, у зв’язку з російськими ракетними атаками на критичну інфраструктуру та погіршенням погодних умов фіксується дефіцит електроенергії. Тому пропонуємо лайфгаки для зменшення витрат електроенергії.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: