fbpx
КОШТ

Де цивільним навчатися керувати дронами: огляд курсів та цін

Цивільні без досвіду можуть пройти курси з навчання керування дронами. Деякі школи пропонують доєднатись до своєї бригади після закінчення навчання. Водночас військово-облікові дані до ТЦК ніхто не передає.

Далі розглядаємо школи, в яких цивільні можуть пройти навчання. Курси доступні і для військових, для них також є набагато більший перелік шкіл для навчання керування дронами.

Global Drone Academy

Global Drone Academy є авторизованим навчальним центром державної програми “Армія Дронів”. Навчання проводять у Києві та Харкові кваліфіковані інструктори з бойовим досвідом.

Школа пропонує декілька двотижневих курсів з аеророзвідки квадрокоптерами, військового пілотування ударного FPV квадрокоптеру й оператора БПЛА літакового типу. Також є дводенні курси з аеророзвідки  певними моделями квадрокоптерів та виявлення і протидія ворожим БПЛА.

Випускники можуть долучитися до безпілотників “Армії дронів” та мають можливість тренуватися з Global Drone Academy після завершення навчань.

Вартість: від 1000 до 16000 грн.

Записатися на будь-який обраний курс можна за посиланням.

Kill House

Школа FPV від Третьої штурмової бригади. Підходить для людей без досвіду.

Школа навчатиме технічних аспектів FPV, стратегії польоту, використання дронів у бойових умовах, дія та протидія РЕБ та РЕР і розвиватиме навички пілотування.

Навчання можна пройти для особистого досвіду, або для подальшої мобілізації до лав Третьої штурмової бригади.

Вартість: 4000 грн. 

Записатися на навчання можна за посиланням.

Блакитне небо

Школа була заснована у США. Засновник має ліцензії на власну навчальну програму від США та Канади та водночас працює у складі ЗСУ.

“Блакитне небо” навчає аеророзвідки (керування дроном у всіх штатних та позаштатних ситуаціях, у нічних умовах та інше) та інженерії FPV-дронів. 

Навчання може пройти будь-хто. Тривалість курсу складає 10 днів. Школа розміщена у Києві, тренувальні польоти відбуваються за містом. Однак інструктор може виїхати у будь-яке місто України, якщо набереться група з 5 учнів і більше.

Школа не надає пропозицій для мобілізації.

Вартість: від 3500 грн до 15000 грн.

Записатися на навчання можна за посиланням.

Чорний ворон

Школа, заснована добровольцями. Навчає операторів БПЛА.

Учням проводять короткий курс з історії створення БПЛА, розповідають про принципи роботи квадрокоптера, основи управління дрона, робота з апаратурою, навчають будови FPV-дрона та проводять тренування на симуляторах та в шоломі FPV.

Навчання проходить у Києві та Київській області. Тривалість становить 3 тижні.

Після заліку та успішного завершення навчання учасники отримають сертифікат оператора БПЛА за обраною спеціалізацією від “Чорного  Ворона”. Сертифікат має оцінку. A, B, C, D, E.

Вартість: 10000 грн.

Записатися на навчання можна за посиланням.

Кафедра дронів — Вінницька ІТ-Академія

Заснована приватним навчальним закладом “Фаховий коледж Вінницька ІТ-Академія” з центром у Вінниці.

Школа навчає конструювання, програмування та управління сучасними дронами. Також учасники отримають навички ремонту БПЛА.

Курс триває 3 тижні. Можна пройти дистанційно.

Після успішного завершення навчання студент отримає цифровий сертифікат про проходження курсу.

Вартість: 11466 грн. Безплатно можуть пройти навчання по одному представнику від закладу освіти будь-якого рівня і форми власності.

Записатися на навчання можна за посиланням.

Нагадаємо, “Азов” запустили рекрутингову онлайн-платформу, за допомогою якої можна приєднатися до бригади. Бригада пропонує штатні та бойові вакансії: піхотинці, артилеристи, зв’язківці, діловоди, логісти, кухарі, сантехніки. Попередній бойовий досвід не обов’язковий.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: