fbpx
КОШТ

Сервіси про стан завантаженості та час очікування на кордоні

З початку повномасштабної війни українські кордони перетнули більше 14,5 мільйона громадян. Навіть після 11 місяців від початку російського вторгнення, українці активно виїжджають з країни. Тож, ми зібрали актуальні сервіси, які оперативно надають оновлену інформацію про пункти пропуску: завантаженість черг, час очікування на кордоні, пропуск вантажних та легкових авто тощо.

Перегляд доступних пунктів пропуску на кордоні

Нині перетнути кордон можливо лише через наземні пункти пропуску з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією і Молдовою.

1. Всі активні пункти можна переглянути в онлайн-режимі за допомогою інтерактивної мапи від Держприкордонслужби. На ній відображаються тільки активні пункти пропуску. Про тимчасово закриті (зокрема, з Росією, Білоруссю та АР Крим) інформація недоступна.

Для роботи з картою натисніть на будь-який прикордонний пункт – вам відкриється вигулькове вікно з останньою чинною інформацією про нього. Насамперед можна побачити вид сполучення, характер перевезень (вантажні та автодорожні) та стан завантаженості. 

Інтерактивна мапа
Приклад роботи з інтерактивною мапою

2. Якщо вам зручніше працювати з чат-ботами у соцмережах спробуйте скористатися телеграм-ботом Кордони України Інфо.

Натисніть “start” для активації бота та потім виберіть опцію “пропускні пункти”. Після – виберіть країну, до якої хочете виїхати. Бот містить корисні покликання для кожної країни, в яку можливий виїзд з України. Крім цього, в ньому можна знайти інформацію про трансфери, житло, необхідні документи для перетину кордонів з Україною і далі, про статус українця за кордоном та пільги. 

Телеграм-бот
Приклад роботи з чат-ботом

Завантаженість черг на пропускних пунктах

Час очікування та кількість людей/автомобілів на кордоні можна бачити на спеціальних мікросайтах чи таблицях, які створюють посольства, Держприкордонслужба та волонтери. Нижче подані найпопулярніші сервіси з інформацією про орієнтовний час та черги на всіх активних пунктах пропуску.
1. Автомобільну чергу та орієнтований час очікування на кордоні можна подивитися у волонтерській базі моніторингу черг. До всіх пунктів прив’язані відповідні телеграм-канали, в яких українці, які перетинали кордон або зараз стоять на пунктах діляться швидкою інформацією. Дані про завантаженість кожного пропускного пункту оновлюються щоденно.

Моніторинг черг на кордоні
База моніторингу черг на кордонах

2. Держмитслужба розробила спеціальну мапу, на якій щодня публікує завантаженість черг на пропускних пунктах. На ній також можна побачити через які пункти є змога проїхати вантажівкам.

Мапа Держмитслужба
Мапа завантаженості черг від Держмитслужби

3. Оперативну інформацію можна отримувати й у Facebook від Західного регіонального управління Держприкордонслужби, яке щокілька годин публікує на своїй офіційній сторінці дані про стан черг на всіх чинних пунктах пропуску. 

Крім цього, там можна бачити дані про завантаженість та роботу прикордонних пунктів суміжних із Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією і Молдовою країн ЄС. 

Фейсбук Держприкордонслужба
Facebook Західного управління Держприкордонслужби

4. Інформацію щодо стану черг на в’їзд ДО України можна переглянути в цих джерелах:


Читайте також:

Поділитися новиною: